Księżniczka Leia chodzi 10 godzin po Nowym Jorku

Pamiętacie ten filmiki, które miały udowadniać, że kobieta nie może przejść się ulicą bez zaczepek ze strony facetów? Oto jego genialna parodia

wewr435345435.png

Zaczęło się od filmiku nagranego w Kairze. Młoda kobieta przeszła się zatłoczonym mostem z ukrytą kamerą, by udowodnić, że tamtejsi mężczyźni - o zgrozo! - mają czelność się na nią bezczelnie PATRZEĆ. Wniosek był następujący: dziewczęta nie mogą się tam czuć komfortowo i spokojnie przechadzać nawet w biały dzień.

Jako, że wideo wywołało burzę komentarzy na temat traktowania kobiet w Kairze, pewna Amerykanka postanowiła pokazać, że w jej ojczyźnie wcale nie jest lepiej. Ubrała się w dżinsy i zwykły t-shirt i ruszyła przed siebie. Niektórzy faceci życzyli jej miłego dnia, inni komentowali jej wygląd... Konkluzja okazała się zdecydowanie gorsza niż w przypadku oryginalnego filmiku: w Ameryce mężczyźni nie poprzestają na patrzeniu. Laski nie mogą przejść spokojnie ulicą, bez słyszenia mniej lub bardziej natarczywych komentarzy ze strony napalonych samców.

Wobec takiego stanu rzeczy, kolejna dama postanowiła nagrać swoje własne wideo. I to nie byle jaka dama! Trzeci filmik został stworzony bowiem przez... samą Księżniczkę Leię z "Gwiezdnych Wojen"! Wnioski? Nawet tak wysoko postawione niewiasty nie mogą czuć się bezpiecznie! Ach Ci mężczyźni - wszędzie tacy sami!Dla przypomnienia poprzednie wersje:

Dodał(a): BJ, fot. Youtube Środa 12.11.2014