Kryminalne wakacje

Jeśli Twoje wakacje okazały się równie ciekawe i porywające, co 1639 odcinek "Mody na sukces", zajrzyj do tych pozycji. Autorzy napocili się żeby uknuć intrygi, które zrekompensują Ci nudną wakacyjną prozę życia.
OSTATNI PAPIEŻ Luis Miguel Rocha
książki kryminalne

gat.: loża morderców
Dziennikarka Sarah Monteiro dostaje zagadkową listę. Są na niej nazwiska członków tajemniczej organizacji P2, podejrzewanej o zamach na papieża Jana Pawła I. Mimo że od tamtej śmierci minęło ponad ćwierć wieku, teraz to życie Sarah jest w niebezpieczeństwie. Bo wiedza niekoniecznie wzbogaca...


WRÓG BEZ TWARZY Lee Child
książki kryminalne
gat.:
krwawe  śledztwo
Jack Reacher dowiaduje się, że chce się z nim skontaktować pewien detektyw. Zanim dochodzi do spotkania, giną detektyw i jego sekretarka. Potem umiera jeszcze parę osób, od których Jack próbuje dowiedzieć się, o co denatowi chodziło. Niestety nie wszyscy wiedzą, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła.


PRZYSIĘGA OTCHŁANI Jean-Christophe Grangé

gat.: diabelska podróż
Paryski policjant, szczęśliwy ojciec rodziny i katolik, próbuje popełnić samobójstwo. Jego kolega, inspektor Durey, szuka przyczyn tego rozpaczliwego kroku. Tropy prowadzą w przeszłość i roją się od trupów, które, co ciekawe, gniły tylko częściowo. Można bez ryzyka powiedzieć, że to śmierdząca historia...


DOWODY ZBRODNI
Phillip Margonin

gat.:
zły pies
Bernard Cashman, technik analizujący dowody rzeczowe, to znakomity fachowiec. Wysłał za kratki niejednego przestępcę. Manipuluje dowodami tylko wtedy, gdy musi przypisać niewinnym ludziom własne niecne czyny. A na sumieniu ma sporo... Jeśli jesteś uczciwy, ta lektura zepsuje ci sen.

Dodał(a): P. Skalski Piątek 05.08.2011