Kreatywne picie

Najbardziej zaskakujące sposoby konsumpcji alkoholu, które zachwycą każdą ślicznotkę, jaką zaprosisz na drinka. Pamiętaj: do pomysłowych imprezowiczów świat należy!
Dubeltówka

Owa totalnie kultowa metoda konsumpcji piwa, w świecie anglosaskim nazywana shotgunningiem, była opiewana w mnóstwie hollywoodzkich filmów (po raz pierwszy w „Pewnej sprawie” z Johnem Cusackiem w roku 1985). Na czym polega? Przy pomocy ostrego przedmiotu wykonuje się dziurkę w dolnej części boku puszki. Po przyłożeniu jej do ust, otwiera się górne wieczko i konsumuje się a spieniony napój, który wylatuje z impetem.

A photo posted by Yeti Butts (@yetibuttsdaily) on


Stójka na kegu

Wyzwanie dla osób zwinnych, zręcznych i wysportowanych niczym rumuńskie gimnastyczki. Dziewczyna opiera się rękami na kegu wyposażonym w ręczną pompkę i podtrzymywana przez twoje silne ręce pije piwo do góry nogami. Zaznaczamy, iż tego rodzaju praktyki grożą m. in. wstrząśnieniem mózgu, wybiciem zębów lub też niebezpiecznym zachłyśnięciem się płynem, dlatego można je uprawiać wyłącznie w obecności wykwalifikowanej ekipy medycznej.  

A photo posted by Jim (@jimzevolution) on

A video posted by Haley Rochelle (@haley_rolo) on


Arbuzowa ekstaza

Zetnij czubek arbuza i wydrąż jego wnętrze. Z boku wkręć kranik (kupisz go np. w dobrych sklepach monopolowych), który umożliwi precyzyjne dozowanie pysznego trunku – możesz wybrać zarówno czystką wódkę, jak i gotowego arbuzowego drinka, np. CIN&CIN Watermelon o mocy 18 proc. Gwarantujemy, że taki dozownik napojów stanie się prawdziwym hitem na imprezie.


Kość zgody

Stany Zjednoczone czują przesyt wszechobecnymi trendami ekologicznymi i wegetariańskimi. W ramach walki z nudną, mdłą i nijaką poprawnością polityczną narodził się absolutnie najbardziej trendowy obecnie sposób picia – ugotowaną kość wołową należy przeciąć wzdłuż i stworzyć z niej rynienkę, po której do ust spływa trunek, po drodze mieszający się pysznym i zdrowym szpikiem, tworząc naprawdę niesamowitego drinka.

A video posted by Annie Pham (@annieephamm) on


Głębokie gardło 

Zmysłowa metoda konsumpcji trunków, która ponoć narodziła się podczas imprez w kalifornijskiej Dolinie San Fernando, czyli światowej stolicy pornobranży, gdzie kolejne aktorki filmów dla dorosłych starały się zakasować koleżanki w dziedzinie jak najglębszego wzięcia w usta szyjki butelki i wypicia jej zawartości. Uwaga: to ekstremalnie niebezpieczna metoda konsumpcji, grożąca śmiertelnym zachłyśnięciem się płynem. Nie radzimy próbować jej w domu. Zwłaszcza jeśli jesteś heteroseksualnym facetem.

A photo posted by Jezey Taylor (@redjezebell) on


U-Boot

Totalny imprezowy klasyk, polegający na zatopieniu kieliszka z wódką w kuflu piwa i wypiciu owego dwuskładnikowego drinka. Ekstremalna odmiana tej metody polega na odwróceniu proporcji, czyli wrzuceniu kieliszka z piwem do kufla pełnego wódki. Jasno i wyraźnie podkreślamy, iż to zabawa niebezpieczna dla zdrowia i życia w stopniu porównywalnym z oberwaniem torpedą wystrzeloną przez niemiecki okręt podwodny!


Chmielowy wąż

Kolejna metoda na ożywienie kiepskiej imprezy wykorzystująca powszechne prawo ciążenia. Potrzebne jest piwo, lejek oraz wąż, którym pyszny napój spływa do spragnionych ust. Jesteś kreatywnym złotą rączką? A więc przed tobą eksperymentowanie z różnymi długościami elastycznej rurki, możesz takż zabawić się w stworzenie konstrukcji, w której z jednego lejka wychodzi kilka węży, co umożliwi przyssanie się do nich kilku osobom jednocześnie.

A photo posted by Taly (@ttttaly) on

A video posted by Matthew (@swany4340) on


Edward Butloręki

Wykorzystując taśmę klejącą należy przymocować butelki do rąk koleżanki lub dowolnej ilości współimprezowiczek. Od tego momentu to, jak szybko będzie mogła zostać rozklejona i ponownie w pełni korzystać ze swych górnych kończyn (np. podrapać się, przypudrować nosek lub wysłać SMS-a)  będzie zależał wyłącznie od tego, jak szybko wypije zawartość owych butelek. Dodatkowo ta zabawa daje doskonały pretekst do żartobliwego sprawdzenia, czy ślicznotka lubi krępowanie w sytuacjach łóżkowych.


Wywrócona Margarita

Piękna dziewczyna marzy o egzotycznym i wyrafinowanym drinku, a ty niestety nie dysponujesz fachowym szejkerem barmańskim? Zaproponuj jej więc minimalistyczną wersję słynnego drinka margarita, opracowaną przez kreatywnych amerykańskich studentów, imprezujących na feriach w meksykańskim kurorcie Cancún – tequila oraz sok z limonki wlewane są bezpośrednio do ust. Oczywiście możesz eksperymentować z różnymi rodzajami trunków i bezalkoholowymi dodatkami. Smaczne, seksowne i nie trzeba po wszystkim myć żadnych naczyń. 


Zabawy światłem

Chcesz zaimponować światu swoją znajomością chemii (bardziej naiwnym osobom możesz wmówić, że alchemii)? W sklepie z artykułami elektrycznymi i oświetleniem kup lampę ultrafioletową. W jej świetle wódka zmieszana z napojem energetycznym (najlepiej sprawdzają się Rockstar oraz Red Bull) będzie efektownie mienić się na zielonkawo–żółty kolor. Jeszcze większą intensywność barwy usyskasz, gdy dodasz do wódki odrobinę pokruszonej witaminy B. Chciałbyś drinka mieniącego się na kolor niebieski? Wystarczy do alkoholu dodać tonik posiadający w składzie chininę.


Wódka z Marsa

Zaskocz znajomych drinkiem, który jednocześnie zaspokaja pragnienie, jak i głód. Wystarczy pokruszyć batona na mniejsze kawałki, dolać do niego odrobinę dowolnej śmietany, a następnie całość delikatnie roztopić na wolnym ogniu lub w kuchence mikrofalowej. Gdy mieszanka jest jeszcze ciepła (lecz już nie gorąca – uważaj na oparzenia!), przelej ją do szkła, a na wierzch wylej nieco alkoholu. Rzecz zachwyci każdą piękność, która nie liczy obsesyjnie kalorii oraz lubi, gdy mężczyzna raczy ją procentami w kreatywny i naprawdę słodki sposób.

A photo posted by Leizl Ang (@monziel) on


Uwaga! Achtung! Wnimanie! Przedstawione metody mogą być niebezpieczne i zostały przedstawione wyłącznie w celach poglądowo-ciekawostkowych. Redakcja CKM nie namawia do picia alkoholu, a zwłaszcza w nierozsądny i przesadny sposób.

Chciałbyś zobaczyć, jak halloweenowo bawią się najgorętsze imprezowiczki? Zapraszamy do szalonej galerii:Dodał(a): Poniedziałek 31.10.2016