Kraina Wikingów

Jarasz się jednym z najlepszych seriali ostatnich lat jakim bez wątpienia są Wikingowie? To może pora wziąć sprawy w swoje ręce
gry na przeglądarkę


Ciężko znaleźć faceta, którego nie interesuje historia wojowników z Północy, czyli Wikingów. Teraz dzięki tej znakomitej grze możesz zostać jednym z nich! Akcja gry osadzona została w świecie Myten. Musisz wcielić się w postać wikinga marzącego o wielkiej chwale. Droga ku temu nie będzie łatwa!

Twoim zadaniem będzie doskonalenie postaci. Wraz z doświadczeniem oraz misjami, które wykonasz będą rosły nie tylko atrybuty, ale także i prestiż twojego bohatera. Aby zawodnik był w formie musisz go ciągle doskonalić. Zapewnić mu  intensywny trening a także stale podnosić poziom misji, których zróżnicowanie jest spore. Od odszukania osoby we wskazanej wiosce po długie wyprawy.

kraina wikingów darmowa gra przeglądarkowa

Jeśli wpadniecie w tarapaty finansowe… wystarczy pójść do pracy ewentualnie robić za najemnika. Pokonanie drugiego gracza także niesie korzyści. Wszystkie zarobione przez niego pieniądze wędrują wprost do twojej kieszeni.


Weź sprawy w swoje ręce i zostań wielki wojem w krainie wikingów. W darmową grę zagrasz tutaj.
Dodał(a): Johny B. Piątek 25.04.2014