Kosmita z brzucha - wkręt

A Ty jak byś zareagował, gdyby komuś wyskoczył nagle z brzucha kosmita? Ci jutuberzy mieli szczęście, że żaden z wkręcanych pracowników restauracji nie był uzbrojony.
kosmita-wkret.jpg

Zbliżające się amerykańskie święto Halloween (31 października) jest świetnym pretekstem do wkrętów dla internetowych jajcarzy. Ci z poniższego filmu są ewidentnie fanami serii „Faceci w czerni”. Kostium, którego użyli przy tym żarcie wideo, pomaga w odegraniu scenki narodzin obcego. Ręka obsługuje imitację kosmity, wyskakującego przez krwisty otwór w koszulce.

Amerykanie, jak mało który naród, wierzą w przybyszów z niebios pod postacią zielonych ludzików lub takich form jak ta z wideo. Tym bardziej ten wkręt nas rozbawił, jednak w Polsce raczej by nie przeszedł. Choć zważywszy na lęk ludzi przed pająkami – gigantami, jaki obnażył Sylwester Wardęga w naszym kraju, obstawiamy, że przynajmniej kilka osób opisałoby bliskie spotkanie trzeciego stopnia na fejsie i cyknęło sobie samojebkę z robalem z brzucha.Dodał(a): carlo Poniedziałek 13.10.2014