Kosmiczne piwo

Udowodnij, że jesteś prawdziwym piwoszem i wychyl browara jak nikt nigdy dotąd – w Kosmosie! Za 300 000 złotych możesz w przestrzeni kosmicznej wypić Irish stouta uwarzonego specjalnie do konsumpcji na orbicie okołoziemskiej. Jest też opcja tańsza – lot paraboliczny, podczas którego opróżnisz butelkę w stanie nieważkości ma kosztować około 15 tysięcy złotych.
piwo-kosmos.jpg

Wycieczkę wymyśliła firma Thirsty Swagman, która organizuje piwne ekskursje na całym świecie. Chcesz się napić w Rio de Janeiro, Reykjavíku, Phuket, Las Vegas albo w Sydney? Spakuj torbę, alka seltzer i ruszaj z nimi. Tym razem ci briofile chcą napić się z im podobnymi w kosmosie! Po wyjściu z ziemskiej atmosfery na wysokość 100 kilometrów ponad naszym globem, pstrykniesz kapselkiem specjalnie uwarzonego na tę okazję browaru. Ćwicz szybkie opróżnianie butelki już dziś – na tym pułapie będziesz przebywać 5 - 10 minut. Opcja tańsza przewiduje lot paraboliczny na wysokości 10 kilometrów – tu musisz uzbroić się w cierpliwość, bo będzie bujało. Stan nieważkości poczujesz co jakiś czas przez kilkanaście sekund, gdyż samolot będzie wznosił się i opadał – zupełnie jak w przypadku sesji bikini z Kate Upton.
belka_zobacz-galerie-tygodn.jpg
Trunek zapewnia 4 Pines Brewing. Jedyny w swoim rodzaju Irish stout – Vostok - jest przystosowany do wypicia w przestrzeni kosmicznej. Jego smak jest bardziej wyrazisty niż innych `ziemskich` piw, gdyż wysoko w górze nasze kubki smakowe są lekko otępiałe. Nagazowanie piwa obniżono tak, by uniknąć uciążliwego podobno odbijania się.
Za wyniesienie Ciebie i ziomali w kosmos odpowiedzialna będzie firma, która podczas lotów pomaga doświadczyć stanu nieważkości.

Nudzą Cię oklepane scenariusze wieczorów kawalerskich? Nieziemska impreza może w takim razie stać się faktem. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie Thirsty Swagman.

Dodał(a): gianni Środa 26.03.2014