Konkurs: "Władca Pierścieni"

Kultowa seria w odświeżonej formie! Jesteś fanem? Musisz mieć je w swojej kolekcji. Nie pociąga cię ten gatunek? No to masz najlepszą okazję, by za darmo przekonać się do niego
wladca-okl-otw.jpg


Z okazji wydania rozszerzonych edycji jednego z najbardziej znanych i kasowych filmów w historii kinematografii, mamy dla was nowe wydania każdej części serii Władcy Pierścieni do wygrania.

Konkurs będzie jak zwykle kreatywny. Mamy do rozdania sześć wydań DVD Władcy Pierścieni (2xWładca Pierścieni Drużyna Pierścienia - Edycja Rozszerzona, 2xWładca Pierścieni Dwie Wieże - Edycja Rozszerzona, 2xWładca Pierścieni Powrót Króla - Edycja Rozszerzona) Autorzy sześciu najciekawszych, zdaniem redakcji, odpowiedzi otrzymają jedno z opisanych wydań.

ZADADNIE KONKURSOWE: Gdybyś mógł mieć magiczny pierścień, to jakie miałby moce?

Swoje odpowiedzi wpisujcie pod artykułem.

Nowe edycje Władcy Pierścieni obejmują wydania:
Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia - Edycja Rozszerzona (2 Blu-ray) i (2 DVD)
Władca Pierścieni Dwie Wieże - Edycja Rozszerzona (2 Blu-ray) i (2 DVD)
Władca Pierścieni Powrót Króla - Edycja Rozszerzona (2 Blu-ray) i (2 DVD)

WŁADCA PIERŚCIENI EDYCJA ROZSZRZERZONA po raz pierwszy na DVD i Blu-ray jako wydanie 2-dyskowe - dla prawdziwych wielbicieli TRYLOGII WŁADCA PIERŚCIENI. Prawie 50 minut rozszerzonego materiału filmowego na 2 płytach w każdym wydaniu oraz dodatki specjalne!Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia - Edycja Rozszerzona (2 Blu-ray) i (2 DVD)
Wspierany przez odważną drużynę przyjaciół, Frodo Baggins wyrusza na niebezpieczną wyprawę, aby zniszczyć legendarny Pierścień Władzy w ogniu Góry Przeznaczenia, aby nie dostał się on w posiadanie złego Lorda Saurona. Zadziwiająca przygoda rozpoczyna się wraz z pierwszą częścią trylogii przeniesionej na ekran przez reżysera/ scenarzystę Petera Jacksona, która raz na zawsze zmieniła pojęcie filmu fantasy. Ta pełna fantazji podróż w głąb Śródziemia J.R.R. Tolkiena była nominowana do 13 Nagród Akademii, z czego zdobyła 4 statuetki, w tym za Najlepszy film.

Władca Pierścieni Dwie Wieże - Edycja Rozszerzona (2 Blu-ray) i (2 DVD)
Frodo i Samwise zmierzają do Mordoru. Gollum nalega, by wskazać im drogę. Czy ktoś tak opętany przez Pierścień może być godny zaufania? Czy Frodo, na którego Pierścień wywiera coraz większy wpływ, może ufać samemu sobie? W tym samym czasie Aragorn podąża w kierunku swego królewskiego przeznaczenia, gromadząc sojusznicze siły do walki, która musi wkrótce nastąpić. Reżyser Peter Jackson zrealizował olśniewającą drugą część trylogii, która z 6 nominacji do Nagrody Akademii zdobyła 2 statuetki, w tym za Najlepszy film. Wyprawa trwa. Tak jak zadziwiające, pełne splendoru widowisko.

Władca Pierścieni Powrót Króla - Edycja Rozszerzona (2 Blu-ray) i (2 DVD)
Nadszedł ten czas. Czas Frodo, który musi pokonać przebiegłego Golluma, przetrwać przerażający atak olbrzymiego pająka Sheloby i oprzeć się zniewalającej mocy Pierścienia, który niesie za sobą zniszczenie i zgubę. Czas Aragorna, który musi dobyć miecza swych przodków i przyjąć koronę swojego dziedzictwa. Czas potężnego starcia, które czarodziej Gandalf nazwał największą bitwą naszych czasów. Nadszedł też czas inspirującej kulminacji trylogii opartej na klasyce literatury autorstwa J.R.R. Tolkiena. Po raz trzeci film z kultowej trylogii zdobył nominację do Nagrody Akademii w kategorii Najlepszy film i po raz pierwszy ją otrzymał (oraz 10 innych). Król zasłużył na swoją koronę.

Regulamin konkursu

Dodał(a): gianni Środa 12.12.2012

Komentarze

Wszystkie komentarze (37)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
vojak_2 (2013-03-08 17:00:38)
dzięki :) Zgłoś naruszenie
Casa (2013-01-30 12:18:39)
Odpowiedź pewnie banalna bo nie chodzi o to żeby spełniał moje marzenia i zachcianki takie jak pieniądze, władza czy mądrość ale byłyby to moce: wody, ognia, powietrza i ziemi - żebym mógł w tych właśnie sprawach dzięki pierścieniowi pomagać na całym świecie ludziom z problemami. Tam gdzie trzęsienia ziemi - powstrzymałbym je, tam gdzie brakuje wody -dałbym ją, tam gdzie pożary i kataklizmy jak trąby powietrzne - nie dopuściłbym do nich. Mógłbym być takim małym Super-boyem :-) Zgłoś naruszenie
M4rcin (2013-01-11 17:12:29)
Drużyna zawitała.
Jeszcze raz dziękuję :) Zgłoś naruszenie
witegz (2013-01-04 19:44:56)
Gratuluje. Dziś powtarzają w TV od pierwszej części - więc idę oglądać ;) Zgłoś naruszenie
ckm (2013-01-04 14:15:28)
Dzięki za ciekawe pomysły i popuszczenie wodzy fantazji! Niestety musieliśmy wybrać tylko sześciu laureatów:
vojak_2
alas86
helena44
jozekb
solid06
M4rcin
Gratulujemy!
Dziś płyty wyszły do osób, które podały nam dane. Zgłoś naruszenie
faren (2012-12-26 14:26:40)
Magiczny pierścień,ale tylko w roli osobistego,wiernego instrumentu z którym miałabym szansę pogrywać, czule objąć,a i dłonie mocniej na nim zacisnąć,o sprytnych paluszkach nie wspominając :). Wyobrażam sobie nasze wspólne zabawy,zwłaszcza, kiedy mocno naładowany, przystąpiłby do gry wstępnej i swoim blaskiem nieskończonym ciemności egipskie oświecił…A jego solidna budowa ukazująca potęgę siły i umysłu, skrywająca bogate,magiczne wnętrze pełne niespodzianek,to po prostu marzenie każdej,lecz tylko ja dostąpię tego zaszczytu.Jestem gotowa,zalotnie trzepocę rzęsami i paznokcie piłuję czekając na udane lądowanie na moim paluszku :) Zgłoś naruszenie
Tusek (2012-12-25 20:55:47)
Moje wyobrażenia o cudownym pierścieniu są jak sądzę nieco bardziej przyziemne. Nie musiałby to być nawet pierścień, wystarczyłby pierścionek. Cały pic polega na tym, że byłby on wysadzany diamentami, kryształami i temu podobnymi kosztownościami, które wywindowały wartość tejże błyskotki do kwot co najmniej pięciocyfrowych. Byłby to klasyczny przykład magii zaklętej w liczbach, a jej moc przejawiałaby się w tym, że na widok błyszczącej biżuterii ugięłoby się każde niewieście kolano, a usta otwarłby się szeroko ze zdumienia. W ten sposób upatrzona wcześniej przeze mnie kobieta byłaby nie tylko zwarta i gotowa, ale również chętna do tego by w zamian za ofiarowany klejnot zaopiekować się moimi klejnotami rodowymi :) Zgłoś naruszenie
lisek1313 (2012-12-24 15:17:00)
Na samym początku powiem, że jestem wielkim danem tej powieści. Filmy, książki po prostu wszystko - mam na tym punkcie bzika.
Dlatego jak bym zdobył ten jedyny pierścień to wystarczyła by mi jego jedna moc (może bardziej umiejętność) chciałbym w dowolnym czasie, miejscu i o danej porze przenieść do wybranego świata! W tym przypadku było by to Śródziemie z Władcy Pierścienia. Moim cichym niestety nie osiągalnym marzeniem jest własnie stworzenie choć w połowie tak niezwykłego świata jak wyglądają one w dziele Tolkiena.
Muszę się czymś pochwalić:
w dzieciństwie w pobliskim lesie z kolegami stworzyliśmy mini Śródziemie. Drewniane miecze, ubrania, pola, chaty mosty, wojny. Było po prostu wszystko co nam wtedy do szczęścia wystarczało. I teraz by na pewno też to wystarczyło jednak teraz nie mam już tylu lat co wtedy - bardzo tego żałuję...
I dlatego jak bym miał jakąś możliwość to osiągnąć nie zawachałbym się ani chwili, dlatego jedyny pierścień zyskał by właśnie taką moc! Mam nadzieję że choć trochę przybliżycie mi możliwość przeniesienia się do tego wspaniałego i bliskiego mojemu sercu świata w postaci tych płyt :)
Pozdrawiam wszystkich i Wesołych Świąt! Zgłoś naruszenie
Skorpioneczek (2012-12-22 22:53:07)
Sexapil by wyrywac panienki! Zgłoś naruszenie
alas86 (2012-12-22 13:08:21)
Mój pierścień miałby moc Mela Gibsona z "Czego pragną kobiety". Problem nieporozumień, zniknąłby raz na zawsze - prawdziwa magia.
Przydałaby się też moc spowalniania upływu czasu, czasem go brakuje ;) Zgłoś naruszenie
Komentarze (37)