Konkurs: bilety na film "Gotowi na wszystko - Exterminator"

Najnowsza komedia producentów obsypanych nagrodami filmów: „Ostatnia rodzina” i "Carte Blanche". Reżyseruje Michał Rogalski („Letnie przesilenie”, „Przepis na życie”) na podstawie scenariusza napisanego wspólnie z Przemysławem Jurkiem.
GOTOWI NA WSZYSTKO EXTERMINATOR oficjalny plakat.jpg

CKM.pl jest patronem medialnym filmu. Z tej okazji mamy dla Was konkurs. Do wygrania podwójne wejściówki na seans "Gotowych na wszystko - Exterminator". Wystarczy, że wyślesz odpowiedź na pytanie: "Który z Twoich znajomych powinien być gotowy na wszystko i dlaczego?" na adres: [email protected] Nagrodzimy najlepsze odpowiedzi. Poniżej regulamin konkursu:

REGULAMIN KONKURSU

Film jest pełną humoru przewrotną opowieścią o współczesnych mężczyznach, marzeniach młodości, niespodziewanej miłości i przyjaźni, wystawionej na próbę w obliczu rosnących ambicji.

W roli lidera muzycznego zespołu zarówno w kinie, jak i w teatrze – Paweł Domagała. Partnerują mu frontman zespołu Coma – Piotr Rogucki, Krzysztof Czeczot, czyli niezapomniany Zupa z „Pitbulla. Nowych porządków” Patryka Vegi oraz Piotr Żurawski („Kamper”, „Bodo”).

W kobiecych rolach m.in.: gwiazda hitu „Planeta Singli” Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Hamkało („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Disco Polo”) oraz Dominika Kluźniak („Wkręceni”, „Lejdis”), Dorota Kolak („Chce się żyć”, „Konwój”)  i Anna Terpiłowska („Obce niebo”, „Ambassada”).

Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie.

Obecnie lider zespołu, Marcyś (Paweł Domagała), pracuje w sklepie ojca i przeżywa kryzys w związku z Magdą (Agnieszka Więdłocha). Wirtuoz gitary Lizzy (Piotr Żurawski) to szeregowy pracownik banku. Trzeci z mężczyzn, basista Jaromir (Krzysztof Czeczot), codziennie podbija kartę w fabryce pianki poliuretanowej i usilnie stara się sprostać obowiązkom ojca rodziny. Perkusista Makar (Piotr Rogucki) wylądował w zakładzie psychiatrycznym. Z kolei piąty – Cypek (Sebastian Stankiewicz) – wyjechał zarabiać za granicę.Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia – pani burmistrz (Dominika Kluźniak) okazuje się wielką fanką Exterminatora ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk: chłopcy muszą sprzeniewierzyć się swoim ideałom i wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru. Męska duma nie pozwala bohaterom iść na kompromis, a wieloletnia przyjaźń i związki z kobietami poddane zostają prawdziwej próbie. Pikanterii całej sytuacji dodają: pojawienie się szalonej koleżanki Makara ze szpitala, Julci (Aleksandra Hamkało) oraz konflikt z liderką miejscowego zespołu Wisienki, Ziomecką (Dorota Kolak). A tymczasem zbliża się wielki koncert…


Dodał(a): CKM/ fot. materiały prasowe Środa 03.01.2018