Konkretna rozwałka!

Wojna jeszcze nigdy nie była tak atrakcyjna. Absolutnie rewelacyjna strzelanka, zrealizowana z ogromnym rozmachem zarówno graficznym, jaki fabularnym!

Konkretna rozwałka!


O CO CHODZI:

Inwazja obcych z kosmosu zamienia Ziemię w jedno wielkie pogorzelisko. Największe miasta świata, takie jak Rio de Janeiro, Londyn czy Tokio, są teraz wyludnionymi
pustyniami ruin. Na szczęście jesteś ty: superżołnierz ubrany w dający nadludzkie możliwości
skafander. No dobra, może nie jest ci w nim twarzowo, ale za to jesteś zabójczo skuteczny! A to ważne, gdyż w „Crysis 2” liczy się nie tylko siła ognia, ale również przemyślana taktyka oraz strategia na polu bitwy.
NAJLEPSZY MOMENT:
Dzięki skafandrowi możesz stać się niewidzialny. Otwiera to zupełnie nowe możliwości w sztuce zabijania wrogów!
TROCHĘ TECHNIKI:
Crysis 2 jest jedną z pierwszych produkcji, którą będzie można odbierać w 3D. -Zawsze staramy się podnosić poprzeczkę technologiczną. Trwa rewolucja 3D w kinie i telewizji, wobec czego jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że Crysis 2 będzie pierwszą dużą grą akcji korzystającą z True Stereoscopic 3D. – powiedział Cevat Yerli, prezes firmy Crytek.  -To ogromny skok w interaktywnej rozrywce. Zawierająca tę samą fabułę i zawartość co tradycyjna gra 2D, wersja 3D doda nowego wymiaru intensywności i immersji.


Dodał(a): ckm Środa 18.05.2011