Koń w garniturze

To prawdopodobnie najdziwniejsza rzecz jaką zobaczycie dziś w Internecie. Tak, ten koń ma naprawdę garnitur i kaszkiet, dokładnie taki sam jak jego jockey. Serio. My wciąż nie możemy otrząsnąć się ze zdziwienia.
koń w garniarku.jpg

Koń jaki jest każdy widzi. Tylko że ten koń naprawdę ma na sobie garnitur, i to taki garnitur, którego nie powstydziłby się żaden gentelman. Tweedowy, trzyrzędowy, uszyty przez byłą pracownicę domu mody samego Alexandra McQueena. Do tego stylowy kaszkiet, granatowy krawat i białą koszulę.

Koń ma też imię pełne klasy i gracji – Morestead, doskonale pasujące do jego klasycznego i stylowego garnituru. Morestead jest także weteranem wyścigów konnych, a jego właścicielem jest sir Anthony McKoy – 20-krotny mistrz świata.

Ów stylowy koń pojawił się na trwającym właśnie Cheltenham Festival w Gloucestershire w Anglii, a jego wystąpienie było częścią kampanii promującej firmę bukmacherską William Hill. Na uszycie garnituru dla Moresteada zużyto 18 metrów materiału.Na koniec zostawiam Was z pełnym powagi filmikiem, w którym pełen powagi sir Anthony McKoy opowiada o garniturze swojego wierzchowca. A ja idę szukać swoich zębów, po tym jak szczęka opadła mi na ziemię.
Dodał(a): Jakub Rusak Czwartek 17.03.2016