Kolejna praca marzeń – tester kryminałów i thrillerów od polskiego wydawnictwa

Woody Allen powiedział kiedyś, że jego „największą życiową porażką jest fakt, że nie ma pracy polegającej na czytaniu książek, najlepiej w jakimś klimatyzowanym pomieszczeniu”. Ta oferta jest dokładnie tym.
iStock-879144548.jpg

A właściwie prawie dokładnie, bo klimatyzowane pomieszczenie zostanie zastąpione przez klimatyczny pobyt w górach. Reszta się zgadza.

Autorem tej oferty dla prawdziwego miłośnika książek jest Wydawnictwo W.A.B., które szuka kogoś, kto przez tydzień będzie czytał jeden kryminał lub thriller dziennie i dzielił się z nim swoimi rekomendacjami na temat danego tytułu. Wydawnictwo zapewnia świeżą dostawę książek każdego dnia, opłacony pobyt w polskich górach, pokrycie kosztów dojazdu i pensję w wysokości 2 tys. netto.

Nie są to może jakieś wielkie kokosy, ale jak na tygodniowy urlop w górach, który będziecie mogli spędzić wylegując się na kanapie z książką, brzmi chyba całkiem nieźle. Tym bardziej, że wymogi też nie są jakieś wielkie, bo wystarczy kochać książki, mieć lekkie pióro i przesłać recenzję jednego konkretnego kryminału z oferty wydawnictwa.

Do pracy zgłaszać się można do końca października. Szczegóły oferty TUTAJ. Łapiecie się?

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istockphoto.com Czwartek 04.10.2018