Kocie przytulasy

Plan na dziś: znajdź seksownego kociaka i przytulaj go od zmierzchu do świtu. W końcu takie święto jest tylko raz w roku

Screen Shot 2016-06-03 at 16.14.01.png

Dlaczego data 4. czerwca jest tak wyjątkowa? To właśnie tego dnia na całym świecie rok w rok obchodzony jest Dzień Przytulasów ze Swoim Kociakiem (Hug Your Cat Day).


Co istotne, specjaliści podkreślają, że przytulanie kotów to rzecz niesamowicie dobra dla twego zdrowia – pomaga to zrelaksować się i znacząco obniżyć poziom stresu, dzięki czemu poprawi się nie tylko twoje samopoczucie, lecz także zmniejszysz ryzyko zawału serca.

Screen Shot 2016-06-03 at 16.13.02.png

W Polsce żyje ok. 5 800 000 kotów domowych, tak więc nie powinieneś narzekać na brak obiektu do przytulania. Weź wybranego kociaka w objęcia i poczuj jego przyjemne ciepełko (temperatura ciała kotów jest wyższa, niż ludzka i wynosi 38 – 39 stopni Celsjusza) oraz posłuchaj, jak mruczy z rozkoszy (dodajmy, że kot wydaje 100 rożnych dźwięków, czyli dziesięciokrotnie więcej, niż pies).


Zapraszamy do naszej galerii, w której znajdziesz mnóstwo naprawdę gorących kociaków – wybierz tego, którego najchętniej pogłaskałbyś, wyściskał i zmierzwił mu futerko.

Tak więc pamiętaj: ta sobota to dzień przytulania seksownego kota! 


Dodał(a): Sobota 04.06.2016