Kochanie, poznaj moich kumpli vs Spider-Man

Z jednej strony to już było, z drugiej i tak warto to zobaczyć. "Kochanie poznaj moich kumpli" i nowy "Niesamowity Spider-Man"

kochanie poznaj moich kumpli film.PNG

Wbijaj na fejsa - nokautujemy codziennie

Kochanie, poznaj moich kumpli
reż.: Stephan Elliott

Imprezy okolicznościowe takie jak wieczory kawalerskie, pogrzeby i wesela to motywy stare jak świat. Jednak mimo że oryginalną nie grzeszą, zawsze sprawdzają się jako niezła komedia, w sam raz na relaksujące popołudnie. Jeśli masz ochotę się pośmiać i zobaczyć, co można robić z owcą w sypialni, wybierz „Kochanie, poznaj moich kumpli”.


Niesamowity Spider-Man
reż.: Marc Webb

Choć z reguły drażnią mnie odgrzewane kotlety, w tym przypadku naprawdę warto zobaczyć całkiem nowego Spider-Mana. Nowy reżyser, nowa obsada (lepsza) i całkiem nowa opowieść przypadły do gustu publice, o czym świadczą pierwsze głosy widzów po seansie, pojawiające się stopniowo na forach. Jeśli chcesz po raz kolejny zobaczyć, jak zmutowany pająk przemienia przeciętnego chłopaczka w super bohatera, pędź do kina i rozkoszuj się znakomitymi efektami w 3D.


Dodał(a): Jagoda Piątek 13.07.2012

Komentarze

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Misza (2012-07-15 08:08:15)
dobre dobre :) Zgłoś naruszenie
supersix (2012-07-14 09:27:51)
a ja się wczoraj szarpnąłem i poszedłem na "kochanie poznaj moich kumpli". Pośmiać się można było, niemniej jak zobaczyliście powyższego trailera to możecie powiedzieć że film zaliczyliście. Komedia dobrze odmóżdżająca, mimo to do "Project X" im daleko Zgłoś naruszenie
Krad (2012-07-14 01:55:51)
Nie ty jeden @Jones Zgłoś naruszenie
dr Jones (2012-07-13 18:52:54)
Jakby dobrze nie było coś nie ma czasu ostatnio na kino Zgłoś naruszenie
Komentarze (4)