„Kobiety mafii 2” trafią do kin na początku 2019 roku, a Patryk Vega sprzedaje koszulki

Biznesowe imperium Patryka Vegi ma się coraz lepiej. Najpopularniejszy ostatnimi czasy polski reżyser nie tylko zapowiedział kontynuację swojego ostatniego kinowego przeboju, ale również rozpoczął sprzedaż odzieży inspirowanej „Kobietami mafii”.

vega.jpg

Filmy Patryka Vegi zawsze powodują skrajne reakcje wśród widzów. Jedni twierdzą, że to mało ambitna i wulgarna rozrywka schlebiająca najniższym gustom, a inni doceniają zawartą w nich dosadność i tłumnie odwiedzają kina. Nie inaczej było w przypadku „Kobiet mafii”, które – jak napisał na Facebooku sam Vega – w ciągu pierwszego miesiąca wyświetlania obejrzało niemal 2 miliony ludzi.

Tak dobry wynik musiał spowodować podjęcie decyzji o kontynuacji. Jak twierdzi portal wirtualnemedia.pl, już wiadomo kiedy będziemy mogli obejrzeć drugą część „Kobiet mafii” – premiera została zaplanowana na początek 2019 roku. Konkretów dotyczących fabuły póki co nie znamy, ale zapewne na ekranie znów zobaczymy doskonale znane nam twarze, czyli między innymi Olgę Bołądź, Agnieszkę Dygant, Sebastiana Fabijańskiego i Katarzynę Warnke.

Same filmy to jednak nie jedyne źródło dochodu Patryka Vegi. Pomysłowy reżyser postanowił bowiem sprzedawać gadżety, inspirowane swoim ostatnim filmem. Ich design jest delikatnie mówiąc dość kontrowersyjny, ale nie wątpimy, że koszulki znajdą swoich odbiorców.
papryk1.jpg
papryk2.jpg
Same koszulki to jednak nic – skoro odzież jest inspirowana „Kobietami mafii”, to w sklepie Patryka Vegi znalazły się również sukienki. Panowie, rzućcie na nie okiem i odpowiedzcie sobie na pytanie – chcielibyście, aby wasza dziewczyna ją założyła?
papryk3.jpg

Dodał(a): Piotr Majewski / fot. https://www.facebook.com/PatrykVegaOfficial/ Wtorek 27.03.2018