Kobietę zaatakował rekin. Jej mąż to nagrał

Czasem pływanie w tropikalnych wodach może skończyć się źle. Tak jak w tym przypadku, gdy rekin zaatakował młodą kobietę.
rek.jpg

Świeżo upieczone małżeństwo postanowiło spędzić swój miodowy miesiąc na Karaibach. Miało być rajsko, sielsko i idyllicznie, a skończyło się wielkim stresem i naprawdę poważnym zagrożeniem życia.

Evan Carroll i jego świeżo upieczona żona Sarah Illig pływali w oceanie. W pewnym momencie, dosłownie znikąd, kobietę zaatakował jednak dwumetrowy rekin, który nagle wyłonił się z odmętów oceanicznej toni. Na szczęście jego atak nie był nazbyt agresywny – skończyło się tylko na chwili grozy i ugryzieniu w ramię, które, choć jest dość poważne, nie zagraża życiu Sarah.

Całe zdarzenie przypadkiem nagrał natomiast Evan. I rzeczywiście, gdy je obejrzycie sami będziecie dość mocno zdziwieni nagłym pojawieniem się rekina w kadrze.Pływanie z rekinami jest popularną atrakcją na Karaibach. Jak widać na załączonym wideo nie jest to jednak zawsze tak bezpieczne, jak przekonują lokalni przewodnicy.

ZOBACZ TEŻ:


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. screen youtube.com Środa 13.12.2017