Klub tylko dla pięknych i bogatych

Jeśli kilkuosobowe jury uzna, że jesteś zbyt brzydki lub za mało bogaty – nie będziesz mógł wejść do tego klubu. Wszystko dlatego, że jest to miejsce przeznaczone wyłącznie dla atrakcyjnych osób.
iStock_92312641_SMALL.jpg

Wejście do każdego bardziej modnego klubu, zwykle strzeżone jest przez kilku karczków, którzy pustym i tęskniącym za rozumem (który został już dawno wyżarty przez suple na przyrost masy) spojrzeniem taksują wszystkich przybyłych na imprezę. Kryteria wstępu są z reguły proste: jeśli jesteś najebany jak meserszmit i ledwo stoisz na nogach – nie wchodzisz. Jeśli natomiast jesteś w miarę na chodzie i wyglądasz przyzwoicie – śmiało.

Jednak w klubie, który już niedługo ma otworzyć swoje podwoje w Los Angeles, oprócz wspomnianych karczków, na bramce wejściowej zastaniesz jeszcze kilkuosobowe jury, pieprzony skład sędziowski, który będzie miał za zadanie ocenić, czy Twoja facjata spełnia rygorystyczne kryteria piękna. Słowem: jeśli oni uznają, że jesteś brzydki lub za mało atrakcyjny – wypad. Zupełnie jak w Top Model.

Oczywiście jedyne co może Cię jeszcze uratować to grubość portfela, ponieważ w mniemaniu właścicieli lokalu, także i ten czynnik wpływa na atrakcyjność danej osoby.
A skoro już przy właścicielach jesteśmy. Są nimi twórcy strony randkowej BeautifulPeople.com, której użytkownicy uskarżali się, że gdy wychodzą wieczorem na miasto do drogich barów, to nie mogą w nich znaleźć ludzi podobnie pięknych do nich samych. Tacy biedni, współczujemy im z całego serca.

Klub sam w sobie ma być równie pięknym miejscem co jego goście (zdjęcia wnętrza możecie zobaczyć tutaj), tym bardziej, że jego ściany mają być w dużej części pokryte lustrami. Do lokalu będzie dowozić także helikopter (by nie stąpać po tej samej ziemi co brzydki plebs), a po wejściu będzie można skorzystać z usług profesjonalnych makijażystów i fryzjerów.

W końcu bez odpowiedniego tuningu twarzy nikt nigdy nie będzie dostatecznie piękny.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. iStock Środa 28.09.2016