Klapki to obciach? Nie w tym sezonie

Istnieją modele, w których będziecie dobrze wyglądać i jednocześnie dobrze się czuć.

gumbies.jpg

Koniec z przekonaniem, że noszenie klapek jest w złym guście. Okazuje się, że nawet klapki można nosić tak, aby było stylowo i wygodnie. Szperając w ofercie australijskiej marki Gumbies uznaliśmy, że wśród tych modeli każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Jakość rodem z Australii i kosmopolityczne podejście do ekologii

Pomysł stworzenia marki Gumbies powstał w głowie Michela Maurera – człowieka, który chociaż w wieku 16 lat przeprowadził się wraz z rodziną do Australii, to nigdy nie porzucił marzeń o podróżach i wiążących się z nimi przygodach. Jego pomysł na klapki jest oryginalny jak on sam – Maurer postanowił bowiem wykorzystać gumę pochodzącą z recyklingu. Dla zwiększenia wytrzymałości użyto juty, a dzięki dwuwarstwowej podeszwie środkowej z pianki EVA klapki są niesamowicie wygodne. Warstwa górna pokryta jest płótnem dla bardziej naturalnego dotyku na skórze. Wykończone żywymi, modnymi kolorami, każdy opowiada pewną historię.

DSC_2283.jpg

A jeśli chcecie na własnej skórze przekonać się o wygodzie klapek Gumbies, mamy dla was dobrą wiadomość

8 par Gumbies do rozdania!

Co trzeba zrobić, aby stać się właścicielem jednej z nich? Sprawa jest prosta – trzeba wejść na instagramowy profil Playboy Polska, a następnie odpowiedzieć na pytanie, które znajdziecie w ostatnim poście. Powodzenia!

JCP_9311.jpg

A dla tych, którzy dotarli do tego miejsca mamy niespodziankę ;) Zajrzyjcie na profil Playboy Polska na Instagramie: https://www.instagram.com/playboy_polska/ i odpowiedzcie na proste pytanie. Do wygrania oczywiście klapki Gumbies!


Dodał(a): Izabela Popko Środa 18.07.2018