Kinowe hiciory

To oczywiste, że popieramy chodzenie do kina, ale czasem warto pójść na film...

Kinowe hiciory

NIEPOKONANI
reż.: Peter Weir gat.: prosta historia
Ten film udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wściekasz się, że nasi rodacy w wielkobudżetowych amerykańskich produkcjach najczęściej grywają ruskich szpiegów? Wreszcie poczujesz dumę z bycia Polakiem. Hollywood, za ogromne pieniądze (oraz w koprodukcji z polskim dystrybutorem, firmą Monolith), stworzył widowiskowy film akcji opowiadający o brawurowej ucieczce polskiego oficera z sowieckiego gułagu na Syberii do Indii. W „Niepokonanych” gra hollywoodzka śmietanka (m.in.Ed Harris, Colin Farrell, Mark Strong), a wędrówka zbiegów przez śniegi Syberii, mongolską pustynię i szczyty Himalajów jest tak niezwykła, że trudno uwierzyć, iż to wszystko naprawdę miało miejsce w 1941 roku. Rodacy, marsz do kin!
Kinowe hiciory

THOR
reż.: Kenneth Branagh gat.: starcie tytanów

Nordycki bóg Thor, syn Odyna, zostaje pozbawiony mocy i zesłany na ziemię. Musi zacząć nowe życie jako człowiek. Wypasiona ekranizacja popularnego komiksu zrealizowana w 3D. W tle niemal słychać szelest 150 milionów dolarów wydanych na ten film.
Kinowe hiciory

NIEŚCISZALNI
reż.: O. Simonsson, J. Nilsson gat.: rytm to jest to!

Nienawidzący muzyki detektyw tropi muzyków partyzantów, którzy napadają na banki, by grać na niszczarkach dokumentów, albo urządzają koncert w szpitalu przy użyciudefibrylatora i respiratora. Film tak zabawny, że weźmiesz urlop, by się pośmiać.
Kinowe hiciory

KOD NIEŚMIERTELNOŚCI
reż.: Duncan Jones gat.: godziny szczytu

W Chicago ktoś podłożył bombę w pociągu. Zadanie znalezienia zamachowca otrzymuje żołnierz, który w ramach rządowego eksperymentu przedostaje się do umysłów pasażerów pociągu, próbując zapobiec eksplozji. „Dzień świstaka” w wersji dla paranoików.Dodał(a): ckm Piątek 20.05.2011