Kupiliśmy Zoo vs Zaginiona

Oto propozycja na znakomite zwieńczenie tego ciężkiego miesiąca – kino, akcja i wielki kubeł popcornu! Jeśli nie wiesz na jaki film się wybrać, jak zwykle przychodzimy z pomocą!

zoo.PNG

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

Kupiliśmy Zoo
reż. Cameron Crowe


Jeśli lubicie prawdziwe historie, mamy dla was propozycję ekranizacji książki opartej na faktach. „Kupiliśmy Zoo” to znakomity pomysł na obejrzenie czegoś innego niż kolejny film fantasy z herosami, ufoludkami i robotami srającymi ogniem. Nie uświadczycie tu mega efektów specjalnych, fajerwerków i miotania laserami na lewo i prawo, ale na pewno nie będziecie się nudzić, a może i nawet podczas seansu uśmiech pojawi się na waszych pięknych twarzach. Komediodramat z doborową obsadą, który bawi, a jednocześnie wzrusza – na przyjemny, sobotni poranek jak znalazł!

Zaginiona
reż. Heitor Dhalia


Dlaczego warto pójść na ten film? Po pierwsze jest to ciekawa historia z szybką akcją nie pozwalającą na nudę. Po drugie ten thriller, w przeciwieństwie do wielu innych, naprawdę trzyma w napięciu. I wreszcie po trzecie, gra tutaj boska Amanda Seyfried, której perfekcyjne kształty możemy podziwiać przez przeźroczystą zasłonkę prysznica. Akcja, cycki, akcja – czy masz jeszcze jakieś wątpliwości, że warto odwiedzić kino?


Dodał(a): Jagoda Piątek 30.03.2012