Kim jest nowy MacGyver?

Pamiętacie jeszcze ten serial o facecie, który z zapałki i tekturowej rolki po papierze toaletowym potrafił zrobić miotacz ognia? Tak, popularny MacGyver powróci na ekrany, a my wiemy kto w tej roli zastąpi Richarda Deana Andersona.
macgyver.0.0.jpeg

W odświeżonej odsłonie serialu ma wystąpić młody aktor Lucas Till, szerzej znany z drugiej trylogii „X-men”, w której to wciela się w postać mutanta Havoca.

Zagorzali fani MacGyvera pewnie łapią się już za głowę, bo przecież oryginalna postać była sporo starsza od swojej nowej wersji. Zmiana wynika jednak z koncepcji nowego serialu, który został pomyślany jako jednocześnie remake oraz prequel oryginału. Widzowie zaś będą mieli okazję zobaczyć jak to się stało, że MacGyver został wcielony do tajnej organizacji oraz w jaki sposób nabył umiejętności tworzenia niezwykłych rzeczy ze zwykłych przedmiotów codziennego użytku.

W obsadzie pilotowego odcinka są również George Eads i Joshua Boone. Całość reżyseruje David Von Ancken. Projekt powstaje dla CBS.Dodał(a): Jakub Rusak Środa 23.03.2016