Kiedy mężczyzna wie pierwszy

Choć teoretycznie taka sytuacja wydaje się niemożliwa, pewien mężczyzna znalazł sposób na to, aby dowiedzieć się o ciąży jeszcze przed swoją kobietą. Prawdopodobnie to pierwszy facet, który wieść o spodziewanym potomku ogłosił swojej żonie, a nie odwrotnie!

Bez tytułudederfrefr.png

Sam i Nia to urocze małżeństwo z dwójką dzieci, które właśnie spodziewa się trzeciego potomka. Tym razem jednak to mężczyzna poinformował swoją kobietę, że będzie miała kolejnego malucha. Jak to się stało? Zadziałała jego przebiegłość i pomysłowość.

Kiedy, któregoś dnia Nia nieśmiało zaznaczyła, że okres spóźnia się jej już 2 tygodnie, jej mąż postanowił, że tym razem to on pierwszy potwierdzi, czy przypadkiem nie będą mieli kolejnego dziecka. W tym celu ruszył na podbój toalety, z której pobrał próbkę moczu, a następnie rzeczoną próbkę umieścił na teście ciążowym. Wynik - jak zapewne się już spodziewacie - okazał się pozytywny.

Oto, jak Sam zakomunikował tę wiadomość swojej żonie!Początkowo kobieta myślała, że to zwykły żart, ale kiedy dotarło do niej, że będzie miała dziecko, nie kryła swojego zaskoczenia i radości.

Obstawiamy, że to pierwszy przypadek tego rodzaju.


Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Youtube Niedziela 20.12.2015