Karzeł, flet, piersi i gitara

Pamiętacie feralny występ w Dzień Dobry TVN, w którym to Angelika Fajcht, znana głównie z Top Model, nieudolnie obsługiwała gitarę, odciągając uwagę od wokalistki - niejakiej Patty? Mamy wielki powrót! Jest nawet karzeł!

pani patty ddtvn

Z występu niejakiej Patty (wokalistki) oraz Angeliki Fajcht (modelki udającej grę na gitarze) szydził swojego czasu cały internet. Średnio utalentowana piosenkarka, ze średnio ogarniającą instrument (aczkolwiek bardzo atrakcyjną) modelką zrobiły w telewizji śniadaniowej prawdziwe show. Nie śledzimy twórczości tych dziewczyn i nie mamy pojęcia o czym są utwory rzeczonej solistki, ale uważamy, że w występach na antenie Dzień Dobry TVN te laski nie mają sobie równych! Tezę tę potwierdza ich powrót do programu z najnowszym "hitem": "Pani Patty".

Co naprawdę Patty miała na myśli?


Po pierwszym występie dziewczyny tłumaczyły, że był on parodią [której nikt najwyraźniej nie dojrzał i nie zrozumiał]. Druga piosenka najwyraźniej ma być dowodem na dystans artystek i kolejnym stopniem sparodiowania samych siebie. Tym razem na scenie oprócz Patty i jej wiernej modelki zobaczyć mogliśmy nawet karła z fletem. Angelika znowu brzdękała w struny, a na gitarze miała przyklejony zielony liść klonu (ten od początkujących kierowców). Za to sama piosenka ma nad bardzo wysublimowany, ironiczny tekst, który na pewno zawstydził cały showbiznes (Patty odnosi się m.in. do "Rolownania" Nataszy Urbańskiej, co objawia się lizaniem klozetu w teledysku). A to cios! Jak dla nas, to chyba za dużo.
Dodał(a): BJ, fot. Youtube Wtorek 09.09.2014