Kalendarz CKM 2012!

Taka okazja zdarza się tylko raz w roku!

KalendarzDo grudniowego CKMu dodajemy niesamowitą niespodziankę - kalendarz na 2012 rok! A w nim każdy miesiąc okraszony jest jednym Aniołkiem Apokalipsy CKM w CZTERECH ODSŁONACH! Opstrykaliśmy je jak groźnych przestępców – z każdej strony - żebyście dokładnie mogli je kontemplować i zapamiętać. W końcu w dniach ostatecznych trzeba rozpoznać swojego Anioła, który ulży w cierpieniu.


Na naszym kalendarzu możesz odliczać dni pozostałe do weekendu, świąt, wakacji. Możesz zaznaczać terminy płatności rachunków, urodziny żony i teściowej. Zakreśl dzień wizyty u dentysty lub urologa. Gwarantujemy, że ręka Ci nie drgnie! Nie przy takich dziewczynach. Każdy dzień będzie jeszcze lepszy!

Radzimy pospieszyć się, bo jeśli się spóźnisz, to cały rok będziesz patrzył z zazdrością na udekorowane Aniołkami ściany kolegów! Możesz się zaopatrzyć w kalendarz na 2012 z obrazkami koni, zachodów słońca, Pojezierza Łęczyńsko – Włodawskiego. Jednak najdobitniejszym dowodem na Twoją heteroseksualność będzie Kalendarz CKM 2012 z Aniołkami Apokalipsy! Exclusive specjalnie dla Was!


Dodał(a): ckm Wtorek 15.11.2011