Kac Vegas 3

Po dwóch częściach kultowego już filmu przyszedł czas na trzecią część. Niestety ostatnią
Kac Vegas 3


Bradley Cooper, który w „Kac Vegas” grał rolę Phila Wennecka – imprezowicza i playboya, a także chyba największego agresora spośród całej ekipy, wyraził ostatnio swoją opinię o trzeciej części przygód skacowanych samców. Jego zdaniem kolejna odsłona przygód nierozgarniętych kumpli, którzy bawią się (zazwyczaj nieświadomie) do upadłego, będzie idealna klamrą do spięcia całej serii.

Cooper mówi, że po lekturze scenariusza jest przekonany, że będzie to idealne zamknięcie trylogii, jednak oprócz lokalizacji niektórych scen, nie chce zdradzić więcej szczegółów. Bradley Cooper mówi, że "Kac Vegas 3" (nie jest znana jeszcze pełna nazwa tej części) rozgrywać się będzie w plenerach m.in. Los Angeles, Las Vegas i Tijuany.

Smutna to wiadomość, jednak dobrze, że producenci chcą zakończyć serię będąc na fali i że za parę lat nie będą próbowali `wsiadać na martwego konia`, by wpaść w galop zarabiania dolarów. Miejmy nadzieję, że polscy twórcy nie wpadną na pomysł kolegów po fachu zza oceanu, by skręcić drugą część (nie)sławnego obrazu „Kac Wawa”.

Trzeci epizod „Kac Vegas” wyreżyseruje, jak dwa poprzednie, Todd Phillips, a wystąpią znów m.in.: Ed Helms, Zach Galifianakis, Mike Tyson. Premierę światową zaplanowano na 24 maja 2013 roku.Dodał(a): gianni Poniedziałek 19.11.2012