Kabareciarze robią film

Jak namówić swoją dziewczynę do seksu grupowego
swing film


Możliwe, że czeka nas dobra komedia z dobrymi dialogami, bo za projekt złapał się Abelard Giza, znany z kabaretu LIMO oraz ze świetnych stand-upów. W nowej komedii „Swing” zobaczymy ludzi związanych z komedią i kabaretami.

Pełnometrażowy film kabareciarzy z LIMO opowiada historię związku Marka i Lucyny, którzy popadli w rutynę. On – stały bywalec internetowych forów – wpada na pomysł, by rozruszać zaśniedziały układ tym, wokół czego kręci się cały świat. Seksem!

Marek próbuje namówić swoją wybrankę i najlepszego przyjaciela oraz współlokatora i jego dziewczynę na swing, czyli wymianę partnerami podczas seksu grupowego. Film nabiera rozpędu właśnie w momencie, gdy internetowy wymiatacz zderza się z realnym problemem zaaranżowania całego przedsięwzięcia.

Akcja komedii rozgrywa się w jednym miejscu – w salonie, wypalonej pary. Jednak to wcale nie skazuje tego filmu na brak dynamiki i nudę. Mocną stroną mają być dialogi, które napisał Abelard Giza, zresztą jak cały scenariusz.

Premiera filmu „Swing” odbędzie się w Walentynki, czyli możesz z premedytacją zabrać swoją dziewczynę, by zasugerować jej co należy zrobić, by układało wam się lepiej.

SCENARIUSZ I REŻYSERIA:
Abelard Giza

OBSADA:
Kacper Ruciński, Julia Kamińska, Ewa Błachnio, Szymon Jachimek oraz Karolina Wróbel.




Dodał(a): gianni Środa 06.02.2013