Justyna Żyła dostała nowy program. Będzie szukała męża

Była żona Piotra Żyły to kobieta rozlicznych talentów, która nie lubi kiedy jakikolwiek aspekt jej prywatnego życia pozostaje do jej wyłącznej dyspozycji. Teraz przed kamerami będzie szukała następcy utytułowanego skoczka.

Po makabrycznym występie w „Tańcu z Gwiazdami”, kontrowersyjnej okładce „Playboya” i mocno dyskusyjnym programie „Pierzemy brudy do czysta” Justyna Żyła nie składa broni. Skoro rozwiodła się na oczach całej Polski, to dlaczego miałaby nie znaleźć nowego małżonka pod czujnym obstrzałem wścibskich telewidzów.

CZYTAJ TAKŻE: WALENTYNKOWY PORADNIK DLA UBOGICH (MENTALNIE)

Jak donosi magazyn „Flesz” nowy program Justyny Żyły zadebiutuje na antenie Active Family. Osią telewizyjnego show ma być walka o względy celebrytki, o które będzie się starało kilku śmiałków z całej Polski. Nie udało nam się ustalić, w jaki sposób ochotnicy mogą zgłaszać się do programu. I choć ciężko to sobie wyobrazić, to z pewnością znajdą się jacyś chętni.

Zdjęcia do nowego programu mają ruszyć już wiosną, więc możliwe, że miłosne podboje Justyny Żyły zobaczymy jeszcze w tym roku. 

ZOBACZ GALERIĘ: MOBILNA DZIEWICA I INNE. ZNANE MARKI PO POLSKU

Dodał(a): Adam Barabasz / fot. Instagram Wtorek 18.02.2020