Jordan aresztowany

Tym razem syn gwiazdy NBA przegiął konkretnie! Tym razem wyprowadzono go w kajdankach i najprawdopodobniej usłyszy zarzuty.
marc jordan areszt.jpg


Sprawa rozegrała się w hotelu w Nebrasce. Marcus Jordan awanturował się zakłócając tym samym porządek i ciszę nocną (rzecz działa się po godzinie 2 rano), stawiał opór przy zatrzymaniu oraz utrudniał pracę policjantom.

Policja została wezwana po tym, jak ochrona hotelu nie mogła uspokoić syna mistrza NBA od kłótni z dwiema kobietami. Twierdzili, że był pobudzony i odurzony. Nie radząc sobie, zadzwonili po mundurowych. Tych trzeba było kilku żeby okiełznać koszykarza Uniwersytetu Central Florida.

Syna marnotrawnego wypuszczono z aresztu późnym wieczorem. Uczelnia wydała oświadczenie, że jak zapozna się ze wszystkimi faktami i dowodami, wyda oświadczenie co do kłopotliwego zawodnika – informowaliśmy o jego przygodach z prostytutkami, przegranych w kasynach i doprowadzeniu do zerwania kontraktu sponsorskiego dla uczelni. Tu znajdziesz artykuł o poprzednich wybrykach Marcusa Jordana, syna legendy NBA – Michaela Jordana.Dodał(a): carlo/ fot. Omaha Police Department Wtorek 03.07.2012