Johnny Cash, Łona I Webber, Beneficjenci Splendoru

Posłuchałbyś dobrej muzy, ale twoja tracklista znudziła ci się miesiąc temu? Szukasz świeżych brzmień, ale nie bardzo wiesz jaka płyta godna jest twoich ciężko zarobionych pieniędzy? Nie zastanawiaj się dłużej.
djbabon.jpg

 

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u


Oto albumy które warto kupić:


JOHNNY CASH - BOOTLEG 3: LIVE AROUND THE WORLD
bootleg-3-live-around-the-world_johnny-cash-99902089227_88697930332_300.jpgSpójrz na albumy za świata rocka czy rapu a wszędzie zobaczysz oznaki metroseksualizmu i artystycznego pseudoszaleństwa wyreżyserowanego przez marketingowców. Posłuchaj więc twórczości jednego z największych madafakerów w historii ludzkości! Oto dwupłytowy zbiór rzadkich i niewydanych do tej pory kawałków z koncertów zagranych w latach 1956–79. Dowiesz się, dlaczego Johnny był, jest i będzie bogiem zarówno dla wyznawców country i rocka, jak i gangsta rapu.

ŁONA I WEBBER - CZTERY I PÓŁ
cztery i pol.jpgZa chwilę masz randkę z seksowną intelektualistką i jednocześnie stwierdzasz, że cholernie dawno nie przeczytałeś żadnej książki, a w głowie masz sieczkę wywołaną kontaktem z reklamami telewizyjnymi i portalami plotkarskimi. Płyta tego duetu będzie doskonałym lekarstwem na umysłowego kaca. Posłuchaj, jak przy fajnych bitach Webbera Łona błyskotliwie nawija o świecie i, melorecytując, bawi się językiem polskim. Poziom IQ podskoczy ci o kilkadziesiąt punktów.


BENEFICJENCI SPLENDORU - TĘCZY WYBIELACZ

teczy wybielacz.jpgKochasz odhumanizowaną i zimną elektronikę, która zachwyciłaby pacjentów zakładu psychiatrycznego? Lubisz też zaangażowane, surrealistyczne i wbijające się w głowę teksty ironicznie i zjadliwie piętnujące nasze czasy? A więc zapewne drugiego albumu tego projektu, za którym kryje się Marcin Staniszewski, wyczekiwałeś niczym kania dżdżu. Włącz go sobie w drodze do szkoły albo pracy, a uodpornisz się nawet na brudnych i brzydkich ludzi w polskich autobusach.


Dodał(a): ckm.pl Poniedziałek 13.02.2012