Johnnny Depp zagra mafiosa

Za 19 morderstw w czerwcu 2012 roku dostał wyrok odsiadki osiemdziesięciu lat. W tej chwili ma 83 lata.
johnny depp


Widzieliśmy go w roli pirata, wampira, dziennikarza, kameleona, a teraz zagra ponownie gangstera. W 2005 roku został obsadzony jako John Dillinger w filmie „Wrogowie Publiczni”. Tym razem wcieli się w postać Jamesa "Whitey" Bulgera. Przebiegłego i inteligentnego szefa irlandzkiej mafii, trzęsącym Bostonem w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Nie znamy jeszcze daty premiery filmu "Black Mass", ale wiemy o czym będzie.

Whitey Bulger prowadził podwójne życie, bowiem od połowy lat 70. Współpracował z FBI. Chciał w ten sposób odwrócić uwagę agentów federalnych od swoich interesów i skierować ich pościg na konkurencyjny gang. W 1995 roku zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach, a złapano go dopiero po 16 latach tropienia.

Pierwsze zdjęcia zaczną się w maju, a zrobi je Declan Quinn. Film oparty będzie na książce napisanej przez reporterów gazety „Boston Globe” Dicka Lehra i Gerarda O'Neilla: „Black Mass: The True Story of an Unholy Alliance Between the FBI and the Irish Mob”. Reżyserem jest Barry Levinson, zdobywca Oscara za reżyserię kultowego filmu „Rain Man” z 1989 roku.


Dodał(a): carlo Poniedziałek 04.02.2013