John Cena zagra główną rolę w filmie „Duke Nukem”!

John Cena i Duke Nukem, to dwaj mięśniacy, których zapewne nikomu przedstawiać nie trzeba. Teraz ten pierwszy wcieli się w tego drugiego w kinowej ekranizacji gry „Duke Nukem”.

Projekt bez tytułu.jpg


Pomysł zrealizowania filmu na podstawie „Duke Nukem” – jednej z najbardziej kultowych platformówek na świecie – nie jest nowy i wracał wielokrotnie. Teraz wydaje się jednak, że widowisko z blond koksem w czerwonym podkoszulku i taśmami amunicji na klacie jest bliżej realizacji niż kiedykolwiek.

A wszystko dlatego, że jeden z najsłynniejszych wrestlerów John Cena całkiem na poważnie prowadzi negocjacje z wytwórnią Paramount Pictures, by wcielić się w postać Duke’a Nukema i najprawdopodobniej rzeczywiście tak się stanie. Na razie nieznane są jednak dalsze szczegóły ekranizacji.


Wiadomo tyle, że Paramount zaangażował wytwórnię Platinum Dunes, należącą do kochającego eksplozje i patos Michaela Baya, jako głównego producenta filmu. Poza tym film „Duke Nukem” jest jeszcze w powijakach – nie wybrano wciąż reżysera ani scenarzystów. Spodziewajmy się jednak wieści na ten temat w niedalekiej przyszłości.

Mamy nadzieję, że film rzeczywiście powstanie. W końcu będzie bardzo miło znowu zobaczyć starego dobrego Duke’a – żującego cygaro i rozwalającego kosmitów wymyślnymi spluwami.

ZOBACZ TEŻ FOTKI GORĄCEJ RING GIRL:
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. John Cena Instagram, Duke Nuke, Środa 24.01.2018