Jest zwiastun drugiej części „Sicario”

Kontynuacja głośnego filmu Denisa Villeneuve’a z 2015 roku będzie nosiła tytuł „Sicario: Day of the Soldado”. Właśnie ukazał się jej zwiastun.

sicario.jpg

Pierwsza część „Sicario” okazała się sporym sukcesem – jak zresztą niemal każdy film wyreżyserowany przez Denisa Villeneuve’a. Brutalna i mocna opowieść o bezkompromisowej walce z narkotykowym półświatkiem zdecydowanie przypadła do gustu widzom. Kwestią czasu było obwieszczenie informacji o pracach nad kontynuacją. Wiemy już, że druga część „Sicario” będzie nosiła tytuł „Sicario: Day of the Soldado” – a tak prezentuje się jej zwiastun.


„Day of the Soldado” nie zostanie wyreżyserowany przez Villeneuve’a – został on zastąpiony przez Stefano Sollimę. Paradoksalnie ta zmiana może wyjść filmowi na dobre – Sollima to człowiek, który doskonale odnajduje się w tego typu klimatach, czego dowiódł przy okazji serialu „Gomorra” oraz filmu „Suburra”. Na ekranie ponownie zobaczymy aktorów, którzy odegrali znaczące role w pierwszym „Sicario”, czyli Josha Brolina i Benicio del Toro. Oprócz nich w obsadzie znaleźli się również między innymi Isabela Moner, Jeffrey Donovan, Catherine Keener i David Castaneda.
Premiera filmu została zaplanowana na 22 czerwca 2018 roku.


Dodał(a): Piotr Majewski / fot. youtube Wtorek 20.03.2018