Jest oficjalny trailer Far Cry Primal

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun nowej części Far Cry. Wygląda na to, że tym razem zamiast bronią palną będziemy posługiwać się... dzidami. Fani gry nie kryją zaskoczenia

459022505.jpg

Ubisoft Montreal potwierdził, że trwają prace nad nową częścią Far Cry. Gra pod nazwą Far Cry Primal pojawi się na PlayStation 4 i Xboksie One już w lutym 2016 roku, miesiąc później zadebiutuje także wersja na PC. Tymczasem do sieci trafił jej pierwszy oficjalny zwiastun, który zdążył już wywołać niemałe zamieszanie. Okazuje się, że szykuje się całkowita zmiana klimatu!

Wszystko wskazuje na to, że tym razem brań palną porzucimy na rzecz... dzid. Fabuła nowej gry przeniesie nas bowiem do czasów pierwotnych, 10 tysięcy lat przed naszą erą, kiedy dookoła roiło się od mamutów i innych wymarłych już stworzeń. Głównym bohaterem będzie Takkar - ostatni łowca ze swego plemienia, który zaprowadzi nas do krainy Oros. Tam czeka nas starcie z dziką przyrodą oraz nieprzyjaznymi plemionami, które raz po raz znajdą się na naszej drodze. 

Fani gry nie kryją zdziwienia. Zdania na temat jej całkowicie odmiennego klimatu są podzielone. Jedni zachwycają się, że "wreszcie czeka nas coś nowego" i piszą wręcz, że "będzie to najbardziej unikalna gra wszech czasów". Inni wyrażają głęboką nadzieję, że będzie to raczej jakiś spinoff, a nie pełnoprawna część.

A jakie jest wasze zdanie? Oto zwiastun!Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Far Cry Primal Czwartek 08.10.2015