Jeden trymer do całego ciała. Niemożliwe?

Sprawdzamy możliwości urządzenia Philips Multigroom 7000

trymer philips do całego ciała.jpg


Moda na posiadanie zarostu na twarzy ma się bardzo dobrze. Grunt to dobrze dopasować go do swojego kształtu twarzy. Jednak aby osiągnąć wymarzony efekt, wielu z nas używa mnóstwa narzędzi: nożyczek, szeregu golarek do różnych części ciała... Powód jest prosty: dotychczas brakowało nam jednego, prostego urządzenia, z którym precyzyjnie ostrzyżemy nie tylko zarost na twarzy, ale i na całym ciele.

Problem ten rozwiązuje trymer Philips Multigroom 7000, oznaczony symbolem MG7770/15. To uniwersalne urządzenie do pielęgnacji brody, włosów i ciała. Oto jego możliwości.

Wykonany ze stali szlachetnej trymer Philips Multigroom jest bardzo wszechstronny, ponieważ posiada aż 18 różnych nasadek. Dzięki nim możemy przycinać i modelować zarost na całym ciele. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej.

Broda

Zacznijmy od zarostu na twarzy. W zestawie znajduje się m. in. metalowy trymer pozwalający uzyskać nienaganne krawędzie wokół brody, szyi i linii włosów. Z kolei głowica z precyzyjnym trymerem do zarostu udoskonali krawędzie policzków, podbródka i szyi. Wśród akcesoriów do pielęgnacji brody znajdziemy też głowicę do golenia zarostu na twarzy, dwie nasadki grzebieniowe do zarostu i jedną regulowaną nasadkę grzebieniową do brody.


Ciało

Wygodne golenie poniżej linii szyi zapewnia z kolei golarka do ciała. Posiada unikatowe zabezpieczenie skóry, które chroni najbardziej wrażliwe obszary ciała. Dzięki temu możemy wygodnie przyciąć włoski do długości nawet 0,5 mm. W zestawie znajduje się też mały trymer do włosów w nosie i uszach oraz dwie nasadki grzebieniowe do ciała. Metalowy trymer, o którym pisaliśmy wyżej, świetnie sprawdzi się też do przycięcia włosów na ciele do minimalnej długości.


Włosy

Do ich strzyżenia służy bardzo szeroka głowica (41 mm) wyposażona w nasadki do przycinania włosów na długość 4, 9, 12 i 16 mm. Z kolei precyzyjne wykończenie fryzury osiągniemy dzięki dwóm nasadkom do cieniowania włosów nad uszami – prawej i lewej.


Wytrzymałość do 5 godzin i samoostrzące się ostrza

Trymer Philips Multigtoom 7000 posiada wytrzymały akumulator litowo-jonowy, który zapewnia aż 5 godzin bezprzewodowego użytkowania po pełnym, 2-godzinnym naładowaniu. Dostępna jest również funkcja szybkiego 5-minutowego ładowania, które wystarczy na jedno pełne przycinanie. Co bardzo wygodne, z urządzenia możemy korzystać również pod prysznicem, a dzięki gumowym elementom urządzenie stabilnie trzyma się w dłoni.


Rewelacyjnym rozwiązaniem, które przedłuża życie trymera, jest zastosowana w nim technologia DualCut. Polega ona na tym, że stalowe ostrza delikatnie pocierają o siebie, ostrząc się nawzajem podczas golenia. W rezultacie po pięciu latach użytkowania są równie ostre jak pierwszego dnia. Świadczy o tym też przedłużona gwarancja producenta.

Do zestawu dołączony jest twardy futerał, w którym jest wystarczająco miejsca na trymer i wszystkie nasadki. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się zwłaszcza w w podróży.

Cena trymera Philips Multigroom 7000 wynosi około 549 zł. 

Materiał promocyjny


Dodał(a): Izabela Popko Czwartek 05.09.2019