"Je*ać to, odchodzę" - TV vs THC

Reporterka Charlo Greene rzuciła pracę w telewizji podczas programu na żywo. Wszystko przez marihuanę.
charlo-green.jpg

Charlo Greene w swoim komentarzu po wyemitowaniu materiału o marihuanie, przyznała się, że jest właścicielką organizacji walczącej o legalizację zioła - Alaskan Cannabis Club. Grupa aktywistów uświadamia społeczność Alaski w kwestiach depenalizacji trawki i nawet stworzyła projekt w jednym z portali finansujących pomysły internautów. Potrzebują 5 000 dolarów na pokrycie kosztów podróży, zakwaterowania oraz materiałów edukacyjnych rozdawanych podczas misji objazdowych po całym stanie.

Gdy Charlo Greene oddała głos redaktorce prowadzącej w telewizji KTVA wieczorne wiadomości, jej zszokowana koleżanka przeprosiła za słownictwo aktywistki. Ta rzuciła pracę słowami „Je*ać to, odchodzę”.Bohaterka wszystkich palaczy i zwolenników legalnej marihuany oświadczyła, że teraz całą swoją energię kierować będzie w walkę o wolność i sprawiedliwość, która według niej zaczyna się od depenalizacji trawki na alaskańskiej ziemi. Mieszkańcy stanu wypowiedzą się w tej sprawie w referendum 4 listopada tego roku.

Ty też narzekasz „na system” i masz dość swojej roboty i liczysz na pracę marzeń? Co z tym zamierzasz zrobić? Masz rację, weź głęboki oddech i zaparz kolejną kawę. Na koszt pracodawcy.Dodał(a): gianni / fot.: YouTube Środa 24.09.2014