Jazda czołgiem z Arnoldem do wygrania

Niepowtarzalna okazja, by pojeździć czołgiem z Terminatorem i zmiażdżyć parę rzeczy. Do tego wypalicie po cygarze i popracujecie nad klatą i barkami.
arnold schwarzenegger

66-letni były gubernator Kaliforni i najsłynniejszy kulturysta świata nie zwalnia tempa ze swoją działalnością charytatywną. Dwa miesiące temu w przebraniu, pod gęstym wąsem, motywował ludzi w siłowni do jeszcze większego wysiłku fizycznego. Wszystko w imię szczytnego celu, jakim jest wspieranie dzieciaków z rodzin o niskim dochodzie.

Teraz zaprasza na wspólny objazd po okolicy swoim czołgiem M47 Patton. Dodatkowo przegryziesz z Conanem cygaro i wrzucisz trochę żelastwa na sztangę, by sprawdzić, czy Terminator ma jeszcze mięśnie ze stali.


Arnold zachęca potencjalnych donatorów wizją rozjechania gąsienicami tanka taksówki, pianina, czy wielkiego zwoju folii bąbelkowej. Czołg ma tak niszczycielską moc, że zmiażdżył nawet rekordy kulturystyczne Mistera Olimpia.

Wystarczy, że na stronie www.omaze.com/arnold wykupisz losy i poczekasz cierpliwie na losowanie. Spiesz się – czas na wpłatę masz do 15 marca. Około 16 marca wyłonieni zostaną zwycięzcy. Schwarzenegger zapewnia przelot w obie strony i nocleg dla Ciebie i osoby towarzyszącej.

Dodał(a): gianni Piątek 14.03.2014