Jared Leto u Marvela. Zagra Morbiusa

Po otrzymaniu nominacji do Złotej Maliny za rolę w „Legionie Samobójców" Jared Leto zmienił uniwersum i wkrótce pojawi się jako najsłynniejszy wampir w świecie Marvela.
jared2.JPG

Leto będzie miał okazję się zrehabilitować w roli Michaela Morbiusa – obsypanego nagrodami specjalisty z dziedziny biochemii, który stał się wampirem. Jego postać pojawiła się po raz pierwszy w 101. numerze „The Amazing Spider-Man”. Początkowo funkcjonował jak antagonista Spidermana, po czym na stałe wpisał się do marvelowskiego uniwersum. Przez krytyków i publiczność postać jest doceniana za niejednoznaczność i wprowadzanie elementu horroru do serii.

W trailerze „Morbiusa" – oprócz wspomnianego Jareda Leto – można zobaczyć Michaela Keatona, co pozwala przypuszczać, że produkcja będzie połączona z takimi obrazami jak „Spider-Man: Far from home”  a także uniwersum „Venoma”.


Film trafi na polskie ekrany 31 lipca 2020 roku. Za reżyserię odpowiada Daniel Espinosa (Safe House, System, Life), z kolei scenariusz napisali Mat Sazama i Burk Sharples, którzy wcześniej pracowali przy takich produkcjach jak „Bogowie Egiptu” „Dracula: Historia nieznana” „Łowca Czarownic”. W rolach głównych wystąpią: Matt Smith jako Loxias Crwon oraz Adria Arjona wcielającą się w postać Martine Bancroft, Jareda Harrisa oraz Michaela Keatona.


ZOBACZ TAKŻE: ODTWÓRCA JOKERA MA TYLKO JEDEN GARNITUR. WYJAŚNIA DLACZEGO
Dodał(a): Adam Barabasz / fot. YouTube Wtorek 14.01.2020