Janowicz rozwalił klawiaturę po przegranej w CS’a z „Izakiem”

Jerzy Janowicz słynie ze swojej ekspresywności, jednak ta objawia się nie tylko na korcie tenisowym, ale i, jak zaraz się przekonacie, przed komputerem. Zobaczcie reakcję Janowicza na porażkę w Counter-Strike’a.
maxresdefault.jpg

Czy to na korcie czy to w wirtualnym świecie, Jerzy Janowicz nie za bardzo lubi przegrywać. Nie za bardzo umie się też z porażką pogodzić i gdy ta już mu się przytrafi, nie do końca potrafi pohamować swoje emocje i musi wyładować swoją złość na otoczeniu.

Jednak jako że jego kariera na korcie w ostatnim czasie mocno zwolniła, Janowicz zaczął się spełniać w swojej drugiej wielkiej pasji, jaką są gry komputerowe i to właśnie o jego porażkach w wirtualnym świecie jest obecnie głośno. A właściwie to o jednej porażce. Ale po kolei.

Ulubioną grą komputerową Jerzego Janowicza jest Counter-Strike, w którego nasz tenisista od dawna tnie bez opamiętania, a swoje rozgrywki i pojedynki z najsłynniejszymi polskimi graczami systematycznie transmituje na serwisach streamingowych dla gamerów typu twitch.tv.

Ostatnia potyczka Janowicza z Piotrem „Izakiem” Skowyrskim (wywiad, którego niedawno dla nas udzielił, możecie przeczytać TUTAJ) była jednak znacznie ważniejsza od poprzednich. Gracze założyli się bowiem o 1200 dolarów (4,5 tys. złotych), a zwycięzca pojedynku miał zgarnąć całą sumkę.

Jak się pewnie domyślacie, Jerzy Janowicz dość sromotnie przegrał, a porażka doprowadziła go do ostrej furii, którą rozładował na bogu ducha winnej klawiaturze, rozpieprzając ją w drobny mak.Aż strach pomyśleć, co by się stało, gdyby Izak był w zasięgu ręki Janowicza…
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. YouTube Poniedziałek 26.09.2016