Czego nie mówić kobiecie

Jeżeli nie chcesz rozpętać kolejnej wojny domowej, pamiętaj, że są rzeczy, które działają na twoją niewiastę niemalże jak dzieciak z irokezem na księdza Natanka. Czego nie chce słuchać każda kobieta? Oto lista zagadnień, których nie warto poruszać (dla własnego dobra!)

relacje partnerskiePamiętaj, pod żadnym pozorem nie mów jej…

…ŻE JEŹDZI JAK BABA
Ja wiem, że zanim twoja laska wyjedzie z podporządkowanej, ty zdążyłbyś zrobić to samo już dziesięć razy. Ja wiem, że mylą nam się kierunki i „w prawo” czasem może oznaczać „w lewo”. I wiem też jakie cuda wyczyniamy na parkingu, kiedy równamy tysięczny raz, a tył samochodu dalej nie mieści się tam gdzie powinna. My, kobiety, naprawdę jesteśmy świadome tego, że nigdy nie będziemy prowadzić tak jak wy, więc jeśli już wsiadacie nam do auta, oczywiste prawdy zachowajcie dla siebie. Poza tym jeżdżąca baba może kiedyś uratować Ci życie, np. jeśli trzeba będzie cię zawieźć na płukanie żołądka albo przyszycie penisa, po tym jak z kumplami zabawisz się w Jakassów.

…ŻE PODOBA CI SIĘ INNA KOBIETA
To oczywiste, że codziennie widzisz dziesiątki atrakcyjnych kobiet: w pracy, na ulicy, w telewizji, czy CKM ;) Niektóre obcinasz z góry na dół, albo obgadujesz je z kumplami. Z resztą my też lubimy porozmawiać sobie o przystojnych brunetach i czasem zdarza nam się zastanawiać jak nasz listonosz wygląda nago. Jednak, jak mówi jedenaste przykazanie: "żadna kobieta nie chce wiedzieć, że jej koleżanka ma fajny tyłek". Dlatego zachwalaj tylko i wyłącznie swoją wybrankę serca, a jeśli już musisz poruszyć kwestię cycków Kryśki, zrób to w towarzystwie kumpla (on zrozumie cię lepiej).

…O SWOJEJ BYŁEJ
Byli partnerzy nie powinni być tematem tabu, jednak są pewne rzeczy, o których gadać nie warto. Nigdy nie porównuj swojej obecnej do byłej, chyba że chcesz doprowadzić tą drugą do furii. Jeśli marzy ci się śniadanie do łóżka, na pewno nie osiągniesz celu mówiąc nam, że nasza poprzedniczka z przyjemnością smażyła ci jajka. Z resztą, czy naprawdę chcesz, żeby twoja laska zaczęła zachowywać się jak ex?

…O GRACH KOMPUTEROWYCH
Bo zanudzisz bidulę na śmierć. Podobnie rzecz ma się z wynikami ostatniego meczu (my przecież nie wiemy nawet kto grał), czy ze sposobem działania twojej nowej wiertarki. Jeśli nie chcesz poczuć się ignorowany, lepiej zmień temat.

Milczenie jest złotem więc nie zapominaj, że czasem naprawdę lepiej się ugryźć w język.


Dodał(a): Karolina Pękalska Piątek 16.12.2011