Jaki typ kobiecego ciała lubią Polacy

Mężczyźni nie chcą supermodelek. Jak wynika z ankiety najbardziej pożądane tej wiosny będą kobiety o kształtach przeciętnych. Drogie panie możecie wyjść więc z siłowni i zjeść fast fooda.
gl.jpg

W SKRÓCIE:

Portal matrymonialny My Dwoje zapytał swoich użytkowników o najbardziej seksowną ich zdaniem kobiecą figurę. Małe odsetki badanych opowiedziały się za skrajnościami, czyli sylwetką bardzo szczupłą, bądź pulchną. Najbardziej popularnymi kształtami są te przeciętne i proporcjonalne.

PEŁNA WERSJA:
Jesteśmy przekonani, że wasze przygotowania do wiosny są już na końcowym etapie i osiągnęliście wymarzoną figurę. Tylko czy na pewno trzeba było się tak starać? Czy panie nie przesadziły w próbie upodobnienia się do modelek oglądanych w telewizji? Portal matrymonialny My Dwoje spytał męską część swoich użytkowników o to jakie kobiece kształty uważają za najbardziej seksowne. Jak się okazało sylwetki słynnych celebrytek nie są najpopularniejsze i panowie nie lubią skrajności.

3,03% - sylwetka sportowa

Sylwetka sportowa oznacza mały biust, umięśnione i wyrzeźbione ciało. Za takimi kształtami opowiedziało się zaledwie 16 z 528 panów. Oznacza to, że u płci pięknej niekoniecznie wymagamy przesadnego dbania o swoje ciało.

0,95% - sylwetka bardzo szczupła
I tutaj pojawia się kwestia supermodelek. Tylko pięciu z ankietowanych wzdycha do pojawiających się na światowych wybiegach, wychudzonych kobiet. Reszta nie przepada za chłopięcym wyglądem, a tak figura bardzo szczupła została zdefiniowana przez portal.

Sonda

Twój typ...

17,42% - sylwetka szczupła

Za to 92 mężczyzn ceni u pań mały biust, wąskie biodra i talię. Nieprzesadnie szczupłe kobiety mają więc większe szanse na znalezienie partnera tej wiosny, niż te, które potocznie określamy „patykami”.

36,36% - sylwetka przeciętna
Najwięcej głosów zdobyła sylwetka przeciętna. 192 panów ceni proporcjonalność u przedstawicielek płci pięknej. Lubią zawiesić oko na pełnych piersiach, okrągłych biodrach i szczupłej talii.

35,42% -  sylwetka kobieca
Niewiele mniej, bo 187 osób wskazało sylwetkę kobiecą, co oznacza pełne piersi, okrągłe biodra i szczupłą talię. Nie należy więc wstydzić się swoich krągłości.

6,63% - sylwetka puszysta
Duży biust i pupę ceni zaledwie 35 badanych mężczyzn. Jest to więc figura bardziej pożądana niż sylwetka sportowa i supermodelek.

0,19% - sylwetka pulchna
Tylko jednego z badanych kręcą zaokrąglone kształty i nadwaga u kobiet. Jest to druga skrajność, za którą mężczyźni nie przepadają.
2.jpeg
Może więc warto przestać katować się na siłowni i rezygnować z ulubionych, kalorycznych dań. Gust mężczyzn jest różny i nie ma zgodności co do ideału. My też jesteśmy liberalni w kwestiach wyglądu, więc wszystkie panie, którym doskwiera samotność zapraszamy do redakcji. Bez względu na sylwetkę.

1.jpgDodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.mydwoje.pl/ Środa 05.04.2017