Jaki produkt Apple jest dla Ciebie? Porównanie iPhone X, iPhone 8 i najnowszych modeli serii iPad

Możliwe, że stoisz właśnie przed wyborem nowego urządzenia mobilnego.

iphone ckm.jpg


Bez dwóch zdań najlepszym wyborem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość, nowoczesny design i przełomowe technologie są produkty giganta z Cupertino. Obecnie topowymi produktami Apple są flagowce iPhone X i iPhone 8, oraz bezkompromisowe tablety iPad i iPad Pro, które debiutowały w połowie zeszłego roku. W tym artykule weźmiemy wymienione wyżej produkty premium pod lupę, aby łatwiej było Ci podjąć decyzję, który z nich najlepiej odpowiada twoim wymaganiom i potrzebom.

iPhone 8 i 8 Plus – nowoczesność i styl za niecałe 3000 złotych 

W połowie poprzedniego roku Apple wprowadziło na rynek dwa nowe smartfony – kolejno iPhone 8 i iPhone 8 Plus. Telefon ten można bez problemu okrzyknąć ewolucją ikony designu jaką jest jego piękne wzornictwo i nowoczesna szklana obudowa. Do jego budowy użyto najmocniejszego szkła, jakie kiedykolwiek można było znaleźć w dowolnym telefonie. Do wyboru mamy trzy stylowe barwy – gwiezdną szarość, srebrny i złoty. Obudowa telefonu jest wodo i pyłoodporna. iPhone 8 posiada matrycę o przekątnej 4,7 cala, zaś jego większy brat iPhone 8 Plus może pochwalić się ekranem o przekątnej aż 5,5 cala. 

Na pokładzie posiada on udoskonalony względem poprzednika, niemający równych aparat fotograficzny, oraz najbardziej wydajny procesor w historii telefonów klasy premium. Fanów nowoczesnych technologii zadowoli z pewnością możliwość ładowania bezprzewodowego za pomocą stacji AirPower, które dostępne są w hotelach, kawiarniach i lotniskach całego świata. Jeśli szukasz telefonu, który posiada wszystkie niezbędne dzisiaj funkcje oraz te bardziej "gadżeciarskie", jak ładowanie indukcyjne to ósemka jest dla Ciebie. Ten nowoczesny i stylowy telefon można dostać już od 2600,00 złotych wybierając portal Allegro.pl.

A może szybki i wydajny iPhone X?

Mając trochę większy budżet, możesz sobie pozwolić na najnowsze dziecko Apple z gamy smartfonów. Cena za telefon oscyluje w granicach 4000 - 4500 złotych. Jeżeli premierę iPhone nazwać mogliśmy ewolucją doskonałej serii iPhone to wydanie na rynek modelu X z pewnością jest rewolucją bez kompromisów. Od samego początku celem marki z jabłuszkiem było stworzenie telefonu, który będzie składał się w całości z ekranu. Flagowiec premium oznaczony literą X wyprzedza swoich konkurentów o lata świetlne. Jest przyszłością, którą możesz mieć już dzisiaj. Żaden producent do tej pory nie był tak odważny.

iPhone X to niemal 6 calowy smartfon, którego cała przednia powierzchnia składa się z ekranu stworzonego w technologii OLED, który przekracza nawet najbardziej wymagające standardy narzucane przez Apple oferując pięknie i idealnie odwzorowane kolory przy zachowaniu idealnej czerni i jasności. Na froncie telefonu znajdziemy również TrueDepth, oraz dodatkowe czujniki, które służą między innymi do obsługi funkcji FaceID. Pozwala ona na odblokowanie zaszyfrowanego telefonu za pomocą unikalnych cech charakterystycznych naszej twarzy, których iPhone rozpoznaje ponad 30 tysięcy.

Należy również wspomnieć, że na pokładzie tego flagowca znajdziemy niezwykle szybki i wydajny system iOS 11 co w połączeniu z zawrotnie szybkimi układami CPU i GPU sprawia, że telefon ten jest nie do zdarcia. 


iPad i iPad Pro – wydajniejsze od niejednego komputera

Na koniec coś dla prawdziwych fanów marki z jabłkiem w logo, ponieważ dla nich idealnym połączeniem jest zestaw iPhone i iPad. Osoby, które często są w podróży lub pracują poza biurem mają większe wymagania. Wybierz iPhone 8 lub iPhone X i dobierz do niego jeden z niezwykle wydajnych i nowoczesnych 10 calowych tabletów z serii iPad. Dla najbardziej wymagających Apple przygotowało serię Pro, która posiada specyfikację sprzętową mocniejszą od niejednego laptopa biznesowego. Pracuj więc w edytorze tekstowym i arkuszu liczbowym lub przeglądaj fotografie w ultra wysokiej rozdzielczości gdziekolwiek jesteś.


Dodał(a): Izabela Popko Środa 07.02.2018