Jaki i Sonya - duet na rurce

Na pewno widziałeś już nie jeden popis na rurce, ale czy oglądałeś dwie dziewczyny w duecie? Gwarantujemy, że Jaki i Sonya zahipnotyzują cię swoim tańcem bardzo skutecznie!

pole dance duet.png

Cóż, mózgi mężczyzn nie są zbyt skomplikowane. Wszyscy potrafimy docenić piękno atrakcyjnej kobiety, ale równocześnie każdy z nas wolałaby widzieć to piękno pomnożone przez dwa. Przynajmniej od czasu do czasu. Właśnie dlatego tak bardzo do gustu przypadł nam występ gorących tancerek pole dance. Jaki i Sonya to kuszący duet, który naprawdę daje radę!

Dziewczyny występują w klubie Rock It, gdzie wiją się do mocnych dźwięków, takich jak chociażby utwór "Lords Of The Boards" zespołu Guano Apes. Musimy przyznać, że ta muzyka w porównaniu z ich wyczynami naprawdę potrafi działać na wyobraźnię! Oczywiście seksowne, mocno wycięte stroje nie pozostają obojętnym elementem tego show.

 Jeśli wciąż wam mało, oto jeszcze jeden występ tancerek tego samego rockowego klubu. Tym razem seksowne dziewczyny rozbujał kawałek "Sweet dreams" Marilyna Mansona. Zdecydowanie nie zabrakło ognia (dosłownie)!Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Youtube Środa 26.08.2015