Jak zerwać z wakacyjną dziewczyną

No to fajnie było, ale się skończyło. Tylko jak o tym ładnie poinformować dziewczynę? Oczywiście możesz zakończyć letnią przygodę, śląc SMS-a lub zmieniając status związku na facebooku. Lecz jeśli nie chcesz wyjść na mongoidalnego prymitywa, rozstanie z wakacyjną kobietą przeprowadź elegancko i kulturalnie. Hm, chyba jeszcze to potrafisz?
Zerwanie z dziewczyną
ZRÓB PRZERWĘ

Nim oficjalnie ogłosisz, że to koniec, rozstańcie się na trochę krócej. Po prostu powiedz jej, że dziś jesteś zajęty i zniknij na cały dzień. Dziewczyna zacznie przeczuwać, że coś się może wydarzyć i podświadomie się do tego przygotuje.

WYBIERZ MIEJSCE
Spotkajcie się w jakimś spokojnym, ale publicznym miejscu. Bez znajomych, którzy mogliby stać się świadkami nieprzyjemnych scen, ale też nie sami w pokoju - bo jeśli dziewczyna zareaguje na

Sonda

Jak zerwać z dziewczyną

wiadomość agresywnie, możesz mieć spore kłopoty. Jakaś cicha knajpka albo publiczna plaża o zachodzie słońca będą w sam raz.

POINFORMUJ WPROST
O tym, że rozstajecie się na zawsze, powiedz jasno i wyraźnie. Żadnych tam „...może kiedyś znowu spróbujemy...” czy „...zostańmy przyjaciółmi...”. Nie możesz dać jej żadnej nadziei, bo w przeciwnym razie porzucona dziewczyna jeszcze długo nie zostawi cię w spokoju.

PRZYGOTUJ ODPOWIEDZI
Na pewno zapyta: „Dlaczego?”. Jeszcze przed spotkaniem przygotuj kilka konkretnych odpowiedzi, np. że doszedłeś do wniosku, iż jesteście niedopasowani i wasz związek nie ma przyszłości. W żadnym razie nie mów jej, że była jedynie wakacyjną zabawką!

ZNIKNIJ NA ZAWSZE
Wasze ostatnie spotkanie nie powinno być długie. Po kilkunastu minutach pożegnaj się ostatecznie z dziewczyną i idź w swoją stronę. Jak koniec, to koniec!

Dodał(a): CKM Poniedziałek 25.08.2014