Jak zawojować Tindera

Bez względu na to, czego szukasz na Tinderze – miłości, szybkiego seksu, bratniej duszy, znajomych – jedno jest pewne – jeśli już uda Ci się sparować z daną osobą musisz zakomunikować jej swoje intencje i w jakiś sposób zacząć konwersację. Jak więc to zrobić, by zwiększyć szanse uzyskania odpowiedzi, i to aż o 30 proc?
tinder.jpg

Wszyscy wiemy jak wiele osób korzysta z Tindera – ze znudzoną miną przegląda wyświetlane propozycje w trakcie jazdy autobusem i bez większego entuzjazmu odrzuca większość z nich. I nawet jeśli zdarzy się przypadek, że proponowana przez aplikację osoba przypadnie do gustu, to i tak mało komu chce się do tej osoby napisać, a stale rosnąca kolekcja „dopasowań” służy jedynie podbudowywaniu swojego ego.

I właściwie nie ma się co dziwić, bo tak naprawdę to co napisać zupełnie nieznajomej dziewczynie? Jak zacząć konwersację, skoro jedynymi informacjami jakimi dysponujemy na jej temat to kilka zdjęć i w najlepszym przypadku parę słów o jakiś ogólnych zainteresowaniach? Co napisać? „Hej, co u Ciebie?” – bez sensu. „Hej, fajne masz zdjęcia” – nie zadziała. „Wpadniesz do mnie?” – w większości przypadków narazimy się jedynie na śmieszność.

Na szczęście z pomocą wszystkim zachodzącym w głowę, jak napisać do tej super laski sparowanej ponad tydzień temu, przychodzą sami twórcy Tindera. Wystarczy zamiast wiadomości tekstowej, czy emotikona wysłać GIF. Według statystyk opublikowanych przez firmę to właśnie taki sposób rozpoczynania konwersacji sprawia, że szanse na jej kontynuowanie wzrastają o 30 proc. Konwersacje rozpoczęte w ten sposób trwają także średnio dwa razy dłużej niż pozostałe.

giphy.gif

Wszystko dlatego, że GIF-y znacznie lepiej niż sam tekst, pozwalają wyrazić ludziom swoje intencje i emocje, i przełamać pierwsze lody. Dlatego też nie bójcie się używać przycisku GIF, który Tinder niedawno wprowadził i napiszcie wreszcie do tej pięknookiej blondynki.

giphy2.gif
Dodał(a): Jakub Rusak Poniedziałek 21.03.2016