Jak zaaranżować wnętrza pełne testosteronu?

Zastanawiasz się w jaki sposób urządzić wnętrze, abyś czuł się jak w prawdziwie męskim świecie? Wystarczy kilka prostych zabiegów dekoracyjnych takich jak wybór odpowiednich mebli, koloru ścian i lamp.

small 2-jakzaaranzowacwnetrzepelnetestosteronu.jpg


Jeżeli nie musisz z nikim iść na kompromis w kwestii urządzania mieszkania, trafiłeś w odpowiednie miejsce internetu. Podrzucamy kilka wskazówek i inspiracji, które przydadzą się we wprowadzeniu do Twojego wnętrza prawdziwie męskiego charakteru. Gwarantujemy, że wzbudzisz podziw kolegów, zaimponujesz też wybrance Twojego serca.

Jakie kolory wybrać?

Męski klimat z pewnością stworzą odpowiednie kolory ścian. Postaw na wszelkie odcienie czerni i szarości  dodadzą wnętrzu charakteru i klasy. Jeśli chcesz, aby Twój pokój był zarówno męski, ale jednocześnie przypadł do gustu kobietom, zdecyduj się na kilka dodatków w innym kolorze, na przykład niebieskim. Zachowasz pełnię testosteronu i wprowadzisz do wnętrza nieco świeżości.

Meble w męskim stylu

Dobierając meble do pomieszczeń w męskim stylu, najważniejszą kwestią jest to, aby były one proste i funkcjonalne, bez zbędnych dodatków. Warto postawić na solidne meble wysokiej jakości. Dobrym pomysłem będzie na przykład czarna lub brązowa skórzana sofa oraz elegancka szafa. Warto też zainwestować w porządny, skórzany fotel, w który będziesz mógł zanurzyć się po ciężkim dniu w pracy.

1-jakzaaranzowacwnetrzepelnetestosteronu.jpg

Męskie oświetlenie

Jeśli chcesz zaaranżować swoje wnętrze w męskim stylu, pamiętaj o odpowiednim oświetleniu. Warto sprawdzić lampy Flos, a w szczególności serię Guns, która wyróżnia się niesamowicie męskim stylem dzięki lampom o podstawie w kształcie pistoletu. Dobrze dobrane oświetlenie sprawi, że Twoje męskie wnętrze będzie tworzyło niepowtarzalny klimat. Dobrym pomysłem będzie też klasyczna, czarna lampa podłogowa, która w połączeniu z fotelem i np. stolikiem barowym z ulubionym alkoholem pozwoli Ci się perfekcyjnie zrelaksować.

lampa-flos-guns.jpg

Męskie gadżety

Niezbędną kropką nad „i” są oczywiście gadżety. Dodają wnętrzu funkcjonalności i definiują jego styl. Ciekawym pomysłem będą różnego rodzaju dodatki w stylu industrialnym, na przykład drewniane pudełko na zegarek. Męskiego charakteru Twoim wnętrzom nadadzą też, w zależności od zainteresowań, dodatki sportowe, na przykład piłka do koszykówki umieszczona na komodzie lub plakat ulubionego sportowca na ścianie. Ciekawym pomysłem może być też szklany flakon do whisky umieszczony na stoliku barowym.

We wnętrzu pełnym testosteronu warto umieścić rzutnik, na którym będziesz mógł pograć w ulubioną grę, spędzić z przyjaciółmi męski wieczór przy oglądaniu meczu lub urządzić dobry sprzęt audio, dzięki którym będziesz mógł odpocząć przy ulubionej muzyce.

Materiał partnera


Dodał(a): Izabela Popko Środa 12.08.2020