Jak wymierzyć karę złodziejom?

Rażą prądem, odpalają im pod tyłkami pirotechnikę, doprowadzają do wypadków – chłopaki z kanału youtube`owego TwinzTV tak bardzo nienawidzą złodziei rowerów, że stworzyli dla nich cykl wkrętów wideo.
rower-złodziej.jpg

Mechanizm zawsze jest taki sam – stwarzają złodziejowi okazję, podstawiając z pozoru niezabezpieczony rower, a gdy amator cudzej własności porwie się na bicykl, chłopaki wymierzają mu karę. I to zazwyczaj bolesną. W najnowszym numerze jeden z rabusiów wyrżną o glebę tak mocno, że w pojeździe urwało kierownicę.

Opisywaliśmy jeden z wkrętów, w którym razili złodziei za karę prądem po tyłkach. Tym razem postanowili wykorzystać motyw z kreskówek. Niby niezabezpieczony rower stawiają przy ruchliwym chodniku i chowają się kilkanaście metrów dalej, wyposażeni w kamery do rejestrowania kolejnej gleby oprycha. To, czego delikwent nie widzi, to linka przypięta do tylnej części bicykla, a jej drugi koniec zakotwiczony na drzewie. Pojazd celowo skierowany jest w dół górki, by umożliwić złodziejaszkowi szybką ucieczkę....ucieczkę w jego mniemaniu.Chłopaki mają na swoim koncie również akcje rowerowe, w których pod siodełkiem montowali poduszki powietrzne, race dymne lub strzelali do rabusiów kulkami paintballowymi. Na przynętę zarzucali również skuter i hoverboard. Jednak to seria z bicyklami jest najchętniej oglądanym rodzajem filmików na kanale chłopaków.Zawsze należy pamiętać, że kradzież może zakończyć się boleśnie. I o ile ból fizyczny może być jeszcze do zniesienia, o tyle jeśli ucierpi wizerunek, łatkę złodzieja może być w internetach ciężko odkleić.


Dodał(a): Adam Wawrzyniak Środa 02.11.2016