Jak uniknąć gwałtu

W Polsce nie prowadzi się statystyk dotyczących gwałtów analnych, więc żyjesz w błogiej nieświadomości, co ci grozi

gwałt

W Wielkiej Brytanii co roku około 4 tys. facetów traci dziewictwo w ten sposób! Myślisz, że u nas nie jest gorzej? Że wystarczy unikać samotnych spacerów po parku? Nie bądź naiwny. Polegaj raczej na radach specjalistów i nowoczesnych gadżetach.

1. Polecamy ci sprawdzony w USA (kilkadziesiąt tysięcy gwałtów analnych rocznie!) Anti Rape Device. Składa się z małej strzykawki ukrytej w eleganckim pokrowcu. Umieszczasz ją sobie tam, gdzie słońce nie dochodzi. W strzykawce znajduje się narkotyk, który ogłuszy gwałciciela – o ile wcześniej nie powali go ukłucie w napastniczy organ.

2.Nic tak nie chroni, jak pas cnoty, który ochroni twoją prywatność. Zamknięty w nim na cztery spusty możesz spać spokojnie, czy to na ławce w parku, czy na dworcu PKP. I jeszcze jedno – nigdy nie noś przy sobie klucza.

3. Trening czyni mistrza. Jednym ze sposobów na uniknięcie gwałtu analnego jest wytrenowanie mięśnia zwieracza, czyli mocne zaciskanie pośladków. ćwicz zawsze na zakupach, w pracy, w kinie, nawet podczas jazdy samochodem. Jeżeli dobrze wytrenujesz mięsień, uniemożliwisz gwałcicielowi wtargnięcie.

4. Jeżeli okaże się, że wszystkie inne metody zawiodły i że nie potrafiłeś porządnie zacisnąć pośladków, jedyne, co ci niestety pozostanie, to mocno zacisnąć zęby i współpracować.


Dodał(a): pm Poniedziałek 01.08.2011