Jak przedłużyć lato?

Wakacje się skończyły? Nie rozpaczaj! Oto kilka sposobów, byś jeszcze przez jakiś czas podtrzymał letni stan umsyłu
lato

1. Jeśli masz czas i kasę, wyjedź gdzie ciepło. Po sezonie jest taniej i mniejszy tłum. Możesz odwiedzić Student Camp Summer Fest 20–29 września w bułgarskiej Albenie – świetna zabawa oraz koncerty polskich gwiazd, m.in. GrubSon i VNM. Ceny od 1099 zł. Informacje pod adresem www.student.travel.pl

2. Nie wyjechałeś? Puść sobie słoneczną playlistę w domu! Pasuje „Lato” Formacji Nieżywych Schabuff i oczywiście... Piasek. Odradzamy „Summer-time Sadness” Lany Del Rey.

3. Jak lato, to oczywiście podryw.
Zaopatrz się w prezerwatywy „Get Lucky” wypuszczone na fali sukcesu tego hitu przez panów z Daft Punk  z nimi... poszukaj trochę szczęścia.

4. Masz już gumki „Get Lucky”
, a tęsknisz za upojnymi nocami na plaży? Wysyp w łóżku na prześcieradło trochę piachu i powspominajcie z dziewczyną. Rozgwieżdżone niebo nad głową musicie sobie wyobrazić...

belka_zobacz-galerie.jpg

5. Morze też sobie przypomnij. Wystarczy, byś wsypał do wanny nieco soli zamiast płynu do kąpieli. Twoja korzyść: Bałtyk nigdy nie jest taki ciepły!

6. Wakacje kojarzą ci się z urwanym filmem? Masz rację, ale dla twej wątroby zdrowiej będzie, jeśli... obejrzysz do końca film „Królowie Lata”.

7. Jak lato, to i świeże owoce.
Przypomnij sobie urlopowy klimat, pijąc jabłkowe Somersby i cytrynowe Radlery. Zamiast zwyczajnych drinków – Passoã z sokiem pomarańczowym lub inna soczysta kombinacja.

8. Marzysz o wakacyjnej beztrosce? Wyłącz służbowy telefon i rób tylko to na co masz ochotę. Zamiast maili czy facebookowych wiadomości, czytaj... CKM. Czujesz? Wakacje wróciły!

9. Tak w ogóle to przestań się mazać. Jesienią też można nieźle się bawić!
Dodał(a): CKM Piątek 18.10.2013