Jak podrywać MILFy - wideo

Vitaly tym razem w ramach pranka wyrywa MILFy, które bawią się ze swoimi dzieciakami. Zobacz, jak robi to profesjonalista. Zasada jest jedna – wykopujesz drzwi na siłę, jesteś bezczelnie pewny siebie, a do gry wchodzą bardzo bezpośrednie zwroty. No i przede wszystkim stawiasz kobiety pod ścianą, wciskając im swój telefon w dłoń, by wpisały swój numer komórki.
vitaly-milf.jpg

A to dlatego, że MILFy lubią facetów konkretnych. Przechodzą lub przeszły macierzyństwo, więc nie chcą dodatkowo wychowywać faceta. Zobacz, jak Vitaly podrywa mamuśki, a pod filmem znajdziesz krótki opis czterech sytuacji.Pierwsza z ofiar ma męża, ale jest w stanie umówić się z Vitalym na kawę, gdy męża nie będzie w domu. Możliwe, że przekonał ją argument iż Rosjanin płodzi piękniejsze dzieci.

Druga MILFa nie ma męża, ale dostępu do jej numeru telefonu broni córka. W końcu jednak Vitaly przekonuje małą Abigail i numer jej ,mamy ląduje w telefonie prankstera.

Trzecia laska również wpisuje swój numer do telefonu Rosjanina, mimo wyjawienia mrocznej tajemnicy. Vitaly oświadcza, że zepchnął swoją ciężarną dziewczynę ze schodów i tak stracili dziecko.

Czwarta łapie się na klasyczny numer z dzwonieniem do siebie z telefonu laski. Oczywiście najpierw musisz wzbudzić zaufanie, by MILFa była przekonana, że nie uciekniesz z jej smartfonem.

A Ty jakie masz sposoby na wyrywanie MILF?

Dodał(a): Jan Rzeźnik Czwartek 19.03.2015