Jak oni to przeżyją?

„Wkręceni w survival” (ang. Survive That!) to nowa telewizyjna produkcja, w której zobaczymy najbardziej doświadczonych mistrzów szkoły przetrwania, biorących udział w zabawie grożącej śmiercią. Każdy z uczestników, pozostawiony na zupełnym odludziu, będzie miał jedynie 100 godzin na powrót do cywilizacji.
Wkręceni w survival
W jaki sposób sobie poradzą? Czy każdy z nich jest twardzielem w rzeczywistości czy może to tylko taka poza? Wystarczy spojrzeć na uczestników programu „Wkręceni w survival”, by zauważyć, że są to faceci, którzy z nie jednego pieca chleb jedli. W swojej karierze przemierzyli całą kulę ziemską, próbując przetrwać nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Tym razem jednak ich problemem będzie nie tylko niegościnne środowisko, ale także szybko upływający czas!

W pierwszym odcinku John Hudson – członek brytyjskich sił powietrznych RAF – zostanie porwany i z opaską na oczach porzucony na mroźnej Alasce. To jednak nie wszystko! Jego towarzysze pozbawiają go żywności i sprzętu. Nikt nie udzieli mu pomocy. Współuczestnicy programu: Matt, Jake, Graham, Tom i Terry to byli komandosi, żołnierze sił specjalnych i eksperci szkoły przetrwania. Poczynania porzuconego Johna koledzy będą obserwować z ciepłej i bezpiecznej bazy. Ten jednak nie da za wygraną. Zrobi wszystko, by w ciągu zaledwie 100 godzin powrócić do cywilizacji!W następnych odcinkach pozostali uczestnicy programu „Wkręceni w survival” zostaną postawieni przed równie trudnym wyzwaniem. Porwani i pozbawieni jakichkolwiek narzędzi, spróbują przeżyć w tak odmiennych miejscach, jak dżungla w Kostaryce, Zatoka Meksykańska, wulkan na Islandii czy zabójczo niebezpieczna szczelina lodowa w Utah. Czy oni to przeżyją?

Premiera programu „Wkręceni w survival” w poniedziałek, 2 lutego 2015 r., o godz. 21.00 na Discovery Channel.

Dodał(a): CKM.PL / Discovery Channel Poniedziałek 12.01.2015