Jak obronić się przed EKSterminacją? CZ.1

Właśnie zerwałeś z dziewczyną. Czujesz ulgę i radość, bo odzyskałeś wolność. Myślisz, że masz problem z głowy? Nic podobnego – twoje kłopoty dopiero się zaczynają. Dziś zemsty kalibru delikatnego
eks laski


To,  że ty skończyłeś z nią, wcale nie oznacza, że ona skończyła z tobą. Stare przysłowie mówi, że „kobieta wybaczy ci wszystko poza jednym –  że jej nie kochasz” – ale przysłowia nie mówią całej przerażającej prawdy.

ZEMSTA DELIKATNA
Gdy chłopak poinformował 25–letnią Marzen ę, że ma ona tydzień na wyprowadzenie się z jego mieszkania we Wrocławiu, kobieta szybko spakowała i wywiozła swoje rzeczy. Ale później wrócił a... Najpierw laptop jej byłego wyfrunął  przez okno – z czwartego piętra na beton. Potem wściekła Marzena pocięła nożyczkami najlepsze ubrania faceta, a na koniec rozbiła butelkę czerwonego wina na białej ścianie. Co zabolało najbardziej, bo to było bardzo dobre wino.

22–letnia Paulina, studentka z Wrocławia, postanowiła zrujnować swojemu dawnemu chłopakowi jego ślub z nową wybranką. Na uroczystości pojawiła się w towarzystwie superprzystojnego modela, wynajętego za pieniądze i udającego jej aktualnego faceta, przy składaniu życzeń złożyła młodej parze „serdeczne kondolencje”, a w prezencie ślubnym wręczyła elegancko opakowane i przewiązane czerwoną wstążką... psie odchody. Serio.

Podczas gdy facet nerwowo szukał biletu na jeden z najważniejszych meczów futbolu amerykańskiego w sezonie, Annie W. z Chicago siedziała uśmiechnięta na trybunach z wielką tablicą i napisem „Zdradzający mnie ekschłopak ogląda ten mecz na kanapie, zamiast tutaj”. Napis pokazała telewizja NBC, a za nią chyba wszystkie stacje TV w USA, ostatecznie niszcząc biednego człowieka.

Pewna kobieta z Houston zemściła się za zerwanie związku... smażąc na patelni i zjadając ukochane złote rybki mężczyzny.

20–letnia Aneta, studentka z Krakowa, po rozstaniu zalogowała się na profilu swego już byłego chłopaka na fejsbuku i ustawiła jako zdjęcie profilowe fotkę, na której jej eks siedzi nago na ogromnym garnku jak na nocniku, z majtkami na głowie (niestety, nie udał o nam się ustalić, w jakich okolicznościach powstało to zdjęcie – przyp. red.). Może ktoś inny by się nawet pośmiał z takiej akcji, ale nie jej były,  ambitny młody prawnik mający wśród znajomych kilku powszechnie szanowanych mecenasów starej daty.

W internecie mnóstwo jest także zdjęć  pewnego nieszczęśnika, którego porzucona dziewczyna wykorzystała do stworzenia ponad 60 memów. Skądinąd całkiem dobrych i śmiesznych. Obrazki z twarzą gościa i złośliwymi tekstami na jego temat rozmnożyły się w sieci znacznie szybciej, niż on był w stanie je kasować. Kto wpisze w przeglądarce „Jack Weppler”, wciąż  go zobaczy.

Katarzyna, 32–latka z pewnej lubuskiej wsi, doniosła na policję, że jej były hoduje w szafie marihuanę. Może hodował, może nie, ale taki donos mogła zrobić tylko naprawdę zła kobieta.

Na szczęście informacja (powtórzona przez media na całym świecie) o Annie M., 34–letniej dentystce z Wrocławia, która miała z zemsty wyrwać swojemu eksfacetowi wszystkie zęby,  okazała się nieprawdziwa. Ale niesmak pozostał.
Dodał(a): Katarzyna Lewcun Czwartek 28.11.2013